Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Bir İstanbul Turunda Genel Kültür Ve Eğlence Bir Arada

Bir İstanbul Turunda Genel Kültür Ve Eğlence Bir Arada

Dünyanın büyük bir bölümünü gezip görmüş birçok insana aklınızda en çok hangi şehirler kaldı diye sorsanız büyük çoğunluğunun vereceği cevaplar arasında mutlaka İstanbul da olacaktır. Bir kere iki kıtayı birleştirmesi ile dünyadaki birçok insanın ilgisini çeken bir şehir olmasının yanında her bir köşesinde ayrı bir tarihi doku barındırıyor. 
    İstanbul city tour kapsamında bir tur programına dâhil olarak, hem genel kültür hem de eğlence ve tamamen turistik bir geziye dâhil olmuş oluyorsunuz. Bu tur programlarına dâhil olmak için illa şehir dışından ya da yurt dışından gelmeniz gerekmez, İstanbul da yaşayan insanların bile günlük koşuşturmacanın için de bu şehrin güzelliklerini fark etmeye ve tadını çıkarmaya birçok kez zamanı olmuyor.
    Tatil gününüzde kendinize bir iyilik yapıp yaşadığınız şehri yeniden keşfetmeye ne dersiniz? Belki yalnız başınıza belki arkadaşlarınızla birlikte güzel bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. İstanbul city tour seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. 
    Peki, nedir bu seçenekler? Mesela bisiklete binmeyi seviyorsanız İstanbul'u bisikletle gezmeye ne dersiniz? Sizce de ilginç bir tecrübe olmaz mıydı? Haliç kıyısından bisikletle geçerek, Yeni Cami’ye gitmek ya da Gülhane Parkı’nı, Sultanahmet meydanını bu şekilde yeniden keşfetmek aslında birçok kez önünden geçtiğiniz yerlere başka bir gözle bakmanızı sağlayacaktır. Yoğun bir iş temponuz varsa, bunun gibi kısa ama keyifli molalar motivasyonunuzu yükseltecektir.
     Ben daha çok bu şehrin tarihi tarafını incelemek, aklımda eksik kalan tarihi bilgileri tamamlamak ve kendi bildiklerimi de tazelemek istiyorum diyorsanız İstanbul city tour seçenekleri arasında yer alan tarihi turları değerlendirebilir ve size uygun olan tur programına dâhil olabilirsiniz.
     My city sightseeing internet sitesine girdiğinizde birden çok ve her biri birbirinden avantajlı tur programlarının olduğunu göreceksiniz. Örneğin tarihi turlar kapsamında İstanbul ile özdeşleşen prens adalarını ziyaret edebilir, gittiğiniz adanın en güzel köşelerini gezerek ne kadar özel yerler olduğunu görebilirsiniz. Şehre bir başka pencereden bakmak isterseniz, müzeleri ziyaret ederek, Osmanlı tarihine dokunma şansını yakalayabilir kendinizi tarihin büyülü dünyasının içinde bulabilirsiniz.

 

Etiketler

04.03.2015 10:01:00
Geri Gel