Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Bisikletle İstanbul'da Gezmediğin Yer Kalmasın

Bisikletle İstanbul'da Gezmediğin Yer Kalmasın

            Günümüzde tatil ve geziye yeni bir bakış açısı kazandıran bisiklet turları Avrupa’dan sonra ülkemizde de en çok tercih edilen tur organizasyonları içerisinde yer almaktadır. Ailenizle, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek için hiç vakit kaybetmeyin. Yazın İstanbul'un deniz kokan mis gibi havasını ciğerlerinize çekecek, martı çığlıkları eşliğinde rüzgârı yararak uçarcasına ilerleyecek ve aynı zamanda tarihi mistik asırlık yapıların gölgesinde dinlenirken çayınızı yudumlayacaksınız.

            İstanbul Tourism, profesyonel ve uzman kadrosu ile muhteşem organizasyonlar ortaya çıkartarak İstanbul'a bisikletle turlar düzenleyerek geziye katılan müşterilerine sıra dışı keyifler sunmaktadır. Çok çeşitli bisikletle tur gezi haritası olmakla birlikte en çok önerilen ve insanlar arasında herkese tavsiye edilen gezi güzergâhı; Sirkeci’den hareket edilerek Mısır Çarşısı, ardından Eminönü ve Yeni Cami, Haliç, Eyüp, Haliçte dinlenmek ve manzaranın tadını çıkartılması için serbest zaman olarak değerlendirilecek, Fener ve Balat'ın ardından Sirkeci’ye dönüş yapılacaktır.

             Bunun dışında Gülhane parkı üzerinden Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı Sarayı'na düzenlenen bir tur planı da ayrıca vardır. İnternet ortamında çeşitli tur siteleri olmakla birlikte bu işi profesyonel bir şekilde yürüten ve müşterilerini çok büyük oranda memnun eden http://www.mycitysightseeing.com/ da detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Şehrin gürültüsünden, trafiğinden, hayatın teknoloji adı altında sunduğu yapıların insana verdiği bunalımdan sıkıldıysanız ve sevdiklerinizle huzur bulmak, kafanızı ve ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız bu bisiklet turları tamda sizlere göre.

            Emin olun bir defa denedikten sonra alışkanlık yapacak ve sürekli bu tür turlara katılmak isteyeceksiniz. İstanbul Tourism çok uygun fiyatlara, bisiklet, uzman tur rehberliği, kask, kulaklık, sigorta, içecek, dondurma gibi hizmetleriyle sizin gezi esnasında ihtiyaç duyacağınız en önemli gereksinimlerinizi karşılamaktadır. Yapmanız gereken tek şey kendinize sevdiklerinize bir tarih ayarlamak ve İstanbul Tourism ile iletişime geçip sizin için en uygun tur seçeneklerini seçerek hoşça vakit geçirmek olacaktır. Ayrıca sevdiğiniz kişilere sürpriz bir hediye olarak da böyle bir bisiklet turu planlayabilir onu şaşırtabilirsiniz.

Etiketler

11.02.2015 10:09:00
Geri Gel