Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Boğaz Turu İle Farklı Bir Gün Yaşayın

Boğaz Turu İle Farklı Bir Gün Yaşayın

 İstanbul gelişen ve büyüyen bir şehir olmasının yanında kültürel zenginliği de içerisinde barındırmaktadır. Geçmişi ve yaşanılan tarihi ile birçok olay ve olaylara şahitlik etmiştir. Bu yönden şehir önem arz etmekle beraber, birçok kişi tarafından da ziyaret edilerek önemli yerlerine geziler düzenlenmektedir. İstanbul’un her yerine turlar düzenlendiği gibi boğaz turu ile de gezme şansına sahip olabilmektesiniz. Size özel hizmet anlayışı ile bu imkânlar size sunulmakta ve farklı bir gün yaşamınız için ekibimizce çalışmaktayız. 

    Tur ile ilgili ekibimiz profesyonel hizmet vermekte ve bu işi müşteri memnuniyetini ön plana alarak yapmaktadır. Kurumsal bünyemiz içerisinde verilen bu hizmet, sizlerin daha iyi kaliteli hizmet almasına yönelik olup, daima yenilikçi hizmet anlayışını misyonumuza eklemiş bulunmaktayız. Bunun için sizlere özel boğaz turu düzenlenmekte ve bu tur ile birlikte sizlere şehir hakkında bilgiler sunulmaktadır. Tur ile deniz havasını alabilir ve farklı bir atmosfer içerisinde günü tamamlayabilirsiniz. İsterseniz martılara simit atabilir ve çay simit keyfi de yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz. 
  

 Boğaz turu ile boğazda kurulu olan tarihi yalıları da görebilme şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca bu yalılar ile ilgili bilgiler profesyonel tur ekibimizce size verilmektedir. Gününüzü rahat geçirebilmeniz için gereken en küçük ayrıntı düşünülmüş ve uygulamaya geçirilmiştir. Tur sayesinde kız kulesini görebilecek ve kule hakkında bilgiler alabileceksiniz. Ayrıca güneşin ve denizin tadını çıkaracak ve kaliteli hizmet ile memnun kalabileceksiniz. Tüm bu imkânlar size ekonomik fiyat politikası çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayede tura katılım sağlayabilir ve farklı bir atmosfer yaşayabilirsiniz.
    

Rahat ve güvenilir bir biçimde turu tamamlamanız sağlanmakta ve kaliteli hizmet verilmektedir. Tüm bu imkânlara ulaşmak ve turlar ile ilgili bilgilere erişmek isteyenler, sizin için özel olarak tasarlanan ve her türlü tur bilgisine kolayca ulaşmanıza imkân veren http://www.mycitysightseeing.com web sitemizi ziyaret edebilir, hizmetlerimizi görebilirsiniz. Çalışma prensiplerimiz arasında müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet yer almakta olup, daima yenilikçi bir iş hizmeti öncelikli olarak yer almaktadır.

 

Etiketler

19.03.2015 10:47:00
Geri Gel