Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Boğaz Turu İle Keyifli Saatler

Boğaz Turu İle Keyifli Saatler

Boğaz İstanbul'u İstanbul yapan başlıca özelliklerdendir. İstanbul’a gelip de boğaz turunu yapmamak büyük bir kayıp olur. İki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul Boğazı yalılarıyla saraylarıyla tarihe tanıklık yapmaktadır.
     https://www.mycitysightseeing.com/ boğaz turları vasıtasıyla turistlere İstanbul'u tanıtmaktadır. Boğaz turu ile ilgili değişik seçenekler bulunmaktadır. Kısa bir tur isteyenlere dört saatlik bir tur tercih edebilirler. Tüm günü boğaz ve çevresinde geçirmek isteyenler için sekiz saat gibi bir tur programı düzenlenmiştir. Her anı dolu dolu geçen bu tur paketleri ile eğlenceli zaman geçirilmektedir. 
    Kısa bir boğaz turu tercih edenler için turun başlangıcında dünyaca ünlü mısır çarşısı gezilmektedir. Burada her zevke hitap eden ürünler bulunmaktadır. Hem yiyecek hem giyecek hem de otantik süs eşyaları vardır. Kendine ve sevdiklerine hediye almak isteyenlerin bu tarihi devasa çarşıya mutlaka uğraması gerekmektedir. Boğaz turu vapurla yapılan zevkli boğaz turuyla son bulmaktadır. Daha uzun bir tur ise boğazdaki gezintiden önce mısır çarşısı gezisi daha sonrasında Çırağan, yıldız, beylerbeyi saraylarının görüldüğü boğaz turuyla devam etmektedir. Boğazdaki bu önemli yapılarla ilgili bilgiler verilmektedir. 
    Ayrıca leziz Türk yemekleriyle verilen bir öğle yemeği arası ise gezinin en güzel bölümlerinden birisidir. Beylerbeyi sarayı çok görkemli bir saraydır. Misafirlerine bu saray hakkında detaylı bilgiler eşliğinde gezi yapılmaktadır. Çamlıca tepesi İstanbul'un en yüksek bölgelerindendir. Burada Çok güzel bir İstanbul manzarası vardır. İstanbul hatıralarını ölümsüz kılmak isteyen misafirlere tur dâhilinde gösterilmektedir. İstanbul manzarasına karşı çekilen resimlerle güzel anılar kalmaktadır. Her anı keyifle geçen boğaz turunun verdiği huzurla müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır.
    Disiplinli çalışma sistemiyle hiçbir aksaklığa neden olmadan tamamlanan turlar müşterilerin istek ve beklentilerini karşılamaktadır. Boğaz turu için bir diğer alternatif boğazı akşam güzelliğiyle yaşamak isteyenler içindir. Güzel bir akşam yemeği ile boğazın keyfini çıkartmak isteyenler leziz Türk yemeklerini tatmaktan büyük keyif almaktadırlar. Boğazın dillere destan güzelliklerini keşfetmeye yönelik bu turlar ile firma kibar ve nazik rehberleri vasıtasıyla müşterilerine keyifli zamanlar geçirtmektedir. Kaliteli hizmet amacıyla çalışmaktadır. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir.

 

Etiketler

04.03.2015 10:36:00
Geri Gel