Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Boğaz Turu Ve Boğaz Turu Yapan Firmalar

Boğaz Turu Ve Boğaz Turu Yapan Firmalar

İstanbul şehir olarak en çok bilinen ve en çok merak edilen bir şehirdir. Yabancı bir ülkeden bizim ülkemize gelmek isteyen insanların çoğu ilk ziyaretlerini İstanbul iline yaparlar çünkü İstanbul hem tarihi ile hem de pek çok doğal güzelliği ile bütün insanların dikkatini çekmiş ve çekmeye de devam ediyor. İstanbul'da yaşayanların ya da İstanbul'a ilk defa gelen turistlerin ilk yapmak istediği olay Boğaz turu oluyor. İstanbul boğazı dediğimiz yer ya da bir diğer adı ile Boğaziçi başta İstanbul ili olmak üzere Dünya'nın en önemli coğrafi konumlarından birisidir. 
    Çünkü bilindiği üzere İstanbul Boğazı hem Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlıyor hem de Marmara ve Karadeniz Bölgesini birbirine bağlıyor. İstanbul Boğazı'nın sınırları 1982 yılında yürürlüğe giren İstanbul Liman tüzüğüne göre Anadolu fenerini Rumeli fenerine birleştiren hat, güney sınırında ise Ahırkapı fenerini Kadıköy İnci burnu Fenerine birleştiren hat olarak belirlenmiştir. İstanbul boğazı bu özelliği ile Gürcistan, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Rusya için de önemli bir nokta çünkü bu saydığımız ülkelerin açık denizlere ulaşımındaki tek yol İstanbul Boğazı. 
    İstanbul'a gelen pek çok kişi boğaz turu için çeşitli yerlere müracaat etmektedir. Bizler http://www.mycitysightseeing.com/ olarak çeşitli turlar ve bu anlamda değişik organizasyonlar düzenliyoruz. Düzenlediğimiz organizasyonlar arasında boğaz turu, bisiklet turları, İstanbul tarihi turları vb. gibi tam ya da ayrım gün olmak üzere çeşitli turlar düzenliyoruz. Ayrıca bizler tur organizasyonları olarak sadece İstanbul içi değil İstanbul dışı turları da düzenliyoruz. Bu anlamda sizlerin istediği ister İstanbul içi tarihi turlar isterseniz İstanbul dışı tarihi turlar için sizlere bu anlamda yardımcı oluyoruz. 
    Sizler de bir herhangi bir boğaz turu için organizasyon firması arıyorsanız firmamıza ulaşın bu anlamda hem diğer yapmış olduğumuz organizasyon turları hakkında bilgi sahibi olun. Gitmek istediğiniz yerlere ister yarım gün, tam gün ya da diğer gün seçenekleri ile uygun bir fiyata gidin.

 

Etiketler

05.03.2015 10:10:00
Geri Gel