Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Boğazın Güzelliğine Hayran Kalacaksınız

Boğazın Güzelliğine Hayran Kalacaksınız

  Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin bile aklını başından alacak güzellikte ve cazibede olan İstanbul Boğazı bu şehrin en göz alıcı yerlerinden biridir. Öyle ki gündüz ayrı, gece ayrı güzellikte olup, her bir halinin bu şehirde yaşayan insanlara bambaşka bir haz yaşattığını söylemek mümkün. Adı ve güzelliği ile dünyaya nam salmış olan İstanbul Boğazının büyüsünü bu şehirde yaşayan insanlar bile günlük koşuşturmacanın arasında bazen fark edemeyebiliyor.

            Bu yüzden yapılacak bir boğaz turu ile her ayrıntısı yeniden keşfedilebilir, bir kez daha İstanbul'un neden dünyanın en güzel şehirleri arasında yer aldığını anlayabilirsiniz. Söylediğimiz gibi gecesi ayrı gündüzü ayrı olduğu gibi, yazın serin rüzgârlar eşliğinde yaptığınız boğaz turunu, kışın yüzünüze çarpan soğuk rüzgârların yarattığı etkiyle de yaparak bambaşka bir haz duyabilirsiniz.

             Bu boğaz turu etkinliklerine birkaç saatliğine olan bir program ile katılabileceğiniz gibi, tam gün olan turları da değerlendirebilir, bazı noktalarda durarak boğazın güzelliklerini, çevresinde konumlanmış olan tarihi anlamda birbirinden değerleri yapıları yakından inceleyebilirsiniz. Hatta çekeceğiniz muhteşem fotoğraflarla anı ölümsüzleştirerek unutamadığınız anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

            Aktif bir çalışma hayatınız var ise, hafta içi oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor ve hafta sonunu iple çekiyorsanız, bu kıymetli zamanınızı değerlendirecek en güzel gezi programını da yapıyor olmalısınız. Söylediğimiz gibi yoğun temponuzun arasında her gün gördüğünüz ve sizin için sıradanlaşan boğazın görkemine bir de yakından bakmak istemez misiniz? İster arkadaş grubunuzla, ister ailenizle ya da belki tek başınıza çıkacağınız boğaz turunda ne kadar güzel ve eşsiz bir şehirde yaşadığınızı bir kez daha anlayacaksınız.

            Çıkacağınız boğaz turu ile ilgili olarak farklı şeyler hayal ediyor hatta belki yanınızda sizin için özel bir insan ile vakit geçirmek ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız, boğazın görkemi eşliğinde, yemekli bir boğaz turuna ne dersiniz? Saatlerce İstanbul'u seyrederken, bir yandan da muhteşem lezzetler eşliğinde yediğiniz akşam yemeğiniz boğaza başka bir gözle bakmanızı sağlayacaktır. Unutulmaz ve tekrar etmek isteyeceğiniz anlar için https://www.mycitysightseeing.com/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

01.03.2015 15:05:00
Geri Gel