Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Boğazın Serin Sularında Gezi

Boğazın Serin Sularında Gezi

İstanbul boğazını görmek ve burada dolaşmak, neredeyse her insanın hayalidir. Çünkü böylesine ihtişamlı ve yıllardır güzelliğini kaybetmemiş bir güzellik abidesi, herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Sizin tek başınıza İstanbul’da konaklama ve gezme gibi imkânlarınız yoksa bunu firmamız aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Öyle ki havaalanına ya da terminale indikten sonra ekibimiz tarafından karşılanarak turun başlayacağı alana getiriliyorsunuz. Bu esnada her türlü rahatlık ve konfor, size sağlanarak kısa sürede tur başlangıcı alanına vararak tura başlamanın heyecanını yaşıyorsunuz. 
  

 Boğaz turu için gerekli tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra lüks teknelerimizden birine bindirilerek boğazın serin suları üzerinde yola koyuluyorsunuz. Öncelikli hedefiniz dünyaca ünlü boğazın altından yavaşça geçerken fotoğraflar eşliğinde bu anı ölümsüzleştirmek… Boğazda bu heyecanı yaşadıktan sonra Rumeli hisarına doğru yola koyuluyorsunuz. Kıyıya yanaşan tekne sayesinde, her türlü detayı inceleme fırsatınız oluyor ve yine fotoğraf çekinerek bu anları ölümsüzleştirebiliyorsunuz.
 

    Boğaz turu daha yeni başlıyor ve bu seferki durağınız Bebek Camii. Deniz kıyısında muhteşem endamıyla duran Cami’yi görünce hayran kalacak ve hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Daha sonra yine yan yana bulunan Kandilli Burnu’na doğru ilerleyeceksiniz. Burada da bir süre duracak ve ziyaretçilerin doya doya gezmesi beklenecektir. Daha sonra Avrupa ve Asya’yı birbirinden ayıran ve böylece doğal sınır olarak kabul edilen boğaz turunun büyük kısmı tamamlanmış olacaktır. 
  

 Turlarımız, günübirlik olacağı gibi yatılı olarak da sunulabilir. Bu gibi durumlarda firmamızı bilgilendirerek hangi tür tur istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Çünkü şehir dışından gelen misafirlerimizin barınma ve yeme içme gibi ihtiyaçları için önceden hazırlık yapıyoruz. Boğaz turu öncesinde ve sonrasında müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına her türlü önlemi alıp hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra sizleri davet ediyoruz.
    

Öyle ki siz, bizim misafirimiz olarak orada bulunduğunuz için My City Sightseeing ekibi olarak, sizi en iyi şekilde ağırlamak da bizim görevimiz. Tabii önceden rezervasyon yaparak yerinizi ayırtmanız ve gezi günü herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamanız, hem sizin hem de bizim açımızdan önem arz etmektedir. Çünkü oluşabilecek en küçük sorunu dahi profesyonel ekibimiz sayesinde kısaca çözüyoruz.

 

Etiketler

20.03.2015 10:09:00
Geri Gel