Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Bütün Güzellikler İstanbul City Tour'da

Bütün Güzellikler İstanbul City Tour'da

            Turistlerin Türkiye'deki ilk durağı olan İstanbul’dur. İstanbul'da vakit geçirmek için gelen turistler birçok tarihi ve turistik yerlerini gezmek isterler. İstanbul'da çok güzel gezilecek yerler var. Ancak turistlerin zamanı az olduğu için iyi bir gezi planı yapılması gerekir. www.mycitysightseeing.com/ İstanbul'u gezmek isteyenler için yaptığı tur organizasyonları ile kısa zamanda İstanbul'un en güzel yerlerini gezme fırsatı sunmaktadır. Değişik alternatifler hazırlayarak gezi tutkunlarına sunan firma İstanbul'un her yerini gezdirmektedir.

            İstanbul City Tour için önerilerde bulunmaktadır. Hiçbir firmada olmayan Bisikletle gezmek isteyenler için düzenlenmiş turları vardır. Önerilen iki farklı bisiklet turu vardır. İstanbul'un güzellikleri için ideal bir turdur. Çok keyifli bir tur. Özellikle tavsiye edilen Haliç’ten başlayan tur sayesinde kısa zamanda çok yer gezme fırsatı sağlanır. İstanbul’un adalarını gezmek isteyenler için düzenlenmiş tur mevcuttur. Bu sayede deniz yoluyla gidilen yolculukla Marmara denizinin manzarası eşliğinde yolculuk yapılır. Müşterilerini otelinden alan uzman tur personeli sekiz saatlik bir tur ile adalar turunu gerçekleştirmektedir.

             İstanbul City Tour alternatiflerinden biriside Asya ile Avrupa arasındaki köprü olan Boğaziçi köprüsünden geçilmektedir. Beylerbeyi Sarayına gidilmektedir. Eşsiz bir görsel şölen olan saray turistleri büyülemektedir. Çamlıca tepesi ile İstanbul ayaklarının altında olan gezginler eşsiz manzara karşısında keyifli vakit geçirirler. Müşterilerinin istek ve beklentilerini ön planda tutan firma isteyen müşterilerine kendi tur planlarını yapma fırsatı vermektedir. İstenilen saatte otelinden alarak şehrin istenilen yerlerini gezdirmektedir.

             Tur süresini kendi belirleyen müşteri dört saatle sekiz saat arasında değişmektedir. Firmanın internet sitesinde turlarla ilgili detaylı bilgi mevcuttur. Müşteriler buradan kişi sayısını ve zamanı belirleyerek randevu almaktadırlar. İstanbul City Tour ile İstanbul'un göz bebeği olan Ayasofya'yı keşfetmek mümkündür. Ayrıca dünyada bir benzeri olmayan Sultanahmet cami ve Dikilitaş meydanı gezilmektedir.

             Mısır çarşısı gezisiyle turistler alışverişin keyfine varmaktadır. Mısır çarşısı devasa büyüklükte olup içerisinde her çeşit ürün bulunmaktadır. Tam bir tarih harikasıdır. Dört saat süren bu turun tadına doyamayan turistler uzman rehberler ile gezdikleri yerlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmaktadırlar. İstanbul için tur seçenekleri bitmeyen firma yirmi dört saat yaşayan şehir İstanbul’un gece hayatı için tur düzenlemektedir, eğlence sınırsızdır.

Etiketler

09.02.2015 09:59:00
Geri Gel