Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Büyüleyici Şehir

Büyüleyici Şehir


     İstanbul tarihi açıdan ve gezilmesi en güzel ve en büyüleyici bir şehirdir. İçerisindeki tarihi konusu Asya ve Avrupa’yı birbirinden ayıran o güzel boğazı ile her zaman gezildikçe daha çok beğenilen bir şehirdir. İstanbul’a geldiğinizde kuru kuru gezmek kendi bildiğinizce gezmek pek hoş olmamakla birlikte bazı tarihi güzellikler hakkında bilgi alınamamakta olup bununla birlikte bu güzeller güzeli şehri gezmenin ayrı bir tadı olmaktadır. Bu tadı almanız için İstanbul Tours sayesinde keyiflice gezerek İstanbul’un bu eşsiz güzelliğini keşfetmek adına en önemli etkinliklerin başında gelmektedir. Sadece tarihi ile değil kültürü, gecesi, alışveriş tarihi ile İstanbul başlı başına bir cennet misali gezmek için gelenler büyüsüne kapılmaktadır. 
 

   Size İstanbul’da ayrı bir tur imkânı sağlayacak olan www.mycitysightseeing.com adresinde size ayrı bir İstanbul Tours imkânı sağlamaktadır. İstanbul adalarında gerçekleştirilen benzersiz bir ada turu ile çok eğleneceğiniz İstanbul’un etrafında bulunan adalarda geçireceğiniz benzersiz bir tur yapabilirsiniz. İsterseniz İstanbul cevherlerini gezmek isterseniz de Ayasofya’dan başlayarak Sultanahmet cami ve kapalı çarşıyı gezerek benzersiz bir Osmanlı tarihi turu yapabilirsiniz. 

    İsterseniz Osmanlı turunu daha çok geliştirerek Osmanlı eserlerini gezerek İstanbul’un tarihini daha çok içeresinde yaşarmışçasına gezeceksiniz. İstanbul geceleri sadece gündüz değil geceleri ile de çok meşhurdur. Gece turu ile İstanbul’un benzersiz büyüsüne kapılacaksınız ve eğlencenin tadına varacaksınız. Kendi tur rotanızı kendiniz belirleyeceksiniz ve gezmek istediğiniz her noktaya göre güzel bir tur yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Bu gibi daha birçok İstanbul Tours imkânını bulabileceğiniz adreste tur saatleri dışında daha çok gezerek zaman kısıtlaması çok olmadan eğlenceli ve keyifli bir İstanbul’un bütün noktalarını gezebileceğiniz bir tur olacaktır.

    Artık İstanbul’un bütün inceliklerini bilecek ve İstanbul’un büyüsüne daha çok kapılarak kendinizi tarihin ve doğa güzelliğinin içinde hissetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. İstanbul gezildikçe görüldükçe kendine âşık eden nadide şehirlerin başında gelerek içerisindeki sürprizleri insanı şaşırtan güzellikleri ile her zaman gezilmesi gereken gezildikçe doyulamayan en önemli şehirdir. İstanbul’u en iyi bilen tur rehberleri ile İstanbul’u tekrardan öğrenecek ve bileceksiniz.

 

Etiketler

06.04.2015 09:40:00
Geri Gel