Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Cazip Turlar İle İstanbul'u Yeniden Keşfedin

Cazip Turlar İle İstanbul'u Yeniden Keşfedin

     1997 yılından beri turizm sektöründe yer alan ve her yıl biraz daha büyüyen kuruluş, sektöre kattığı birçok yenilik ile güven kazanmayı başarmıştır. Şehir turlarına sürekli bir yenisini ekleyerek Türkiye'nin gezip görülmesi gereken yerlere en avantajlı fiyatlar ile geziler düzenlemektedir. Turizm sektöründe meydana gelen her gelişmeyi yakından takip eden bu kuruluş, ülkemizin güzelliklerini başarılı bir şekilde tanıtmakta ve tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Sahip olduğu deneyim ve çalışanları ile güçlü bir altyapıya sahiptir. En önemli amacı ise müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamak ve bu doğrultuda bir hizmet sunmaktır.

    İstanbul şehir turları arasında yer alan boğaz turu, şehrin en önemli güzelliğini sizlere yakından tanıtıyor. İstanbul'un en eski çarşılarından olan Mısır çarşısı ile başlayan seyahatin ardından Eminönü vapuruna binerek boğazın harika havası eşliğinde çayınızı yudumlayarak martıları besleyebilirsiniz. Bu harika duyguyu tüm gün boyunca yaşamak isteyenler, sabah başlayıp akşam sona eren boğaz turunu tercih edebilirler.
     İstanbul şehir turları içinde en çok tercih edilen bir diğer tur ise adalar turudur. İstanbul'un kalabalığından ve gürültüsünden kısa süreliğine olsa da kurtulmak isteyenler için bulunmayacak bir fırsat olan adalara feribota binerek ulaşabiliyorsunuz. Adanın eşsiz güzelliğini fayton ile çıkartabilir ve sonrasında bisiklet keyfi yapabilirsiniz. Adalar turunu yazın tercih ederseniz eğer, plajlardan faydalanma şansı da elde edebilirsiniz.

    Bu harika şehri kendi belirlediğiniz ve merak ettiğiniz yerleri gezerek keşfetmek istiyorsanız eğer, rotanızı ve tur saatlerinizi kendiniz de belirleyebilirsiniz. Tüm gezi sırasında sizlere tecrübeli rehberler eşlik etmeye devam edecekler. Böylece hem şehri gezip görecek, hem de tarihi ve kültürel yapısı ile ilgili detaylı bilgiler edinebileceksiniz. 
 

   Gezinizi isterseniz boğazın sularını rahat seyredebileceğiniz bir mekânda, güzel bir akşam yemeği ile sonlandırabilirsiniz. Ya da Türk kültürünü tam anlamıyla yaşayabileceğiniz ve fazlasıyla eğlenebileceğiniz İstanbul gece turlarına da katılabilirsiniz. Gece eğlencesinde ünlü dansözlerin showlarından, folklor gösterilerine kadar birçok gösteriyi izleme şansı elde edebilirsiniz. Türk kültürünü yakından tanımanızı sağlayacak olan bu İstanbul şehir turları ve avantajlı fiyatları için detaylı bilgiler My City Sightseeing sayfasında yer almaktadır.

 

Etiketler

29.03.2015 19:20:00
Geri Gel