Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Dolu Dolu Tam Bir Gün

Dolu Dolu Tam Bir Gün


    İş hayatının koşuşturmasının içinde kaybolan her insanın başlıca ihtiyacıdır dinlenmek. Ancak haftanın sadece bir gününe insan ne sığdırabilir ki? Özellikle İstanbul gibi bir şehirde olduğunuz noktadan bir başka noktaya gidiş dönüşünüz bile yarım gün sürerken dolu dolu bir gün nasıl yaşanır?
  

 İşte bunun sırrı My City’de saklı. Size tam gün tur programları ile arzulayabileceğiniz dolu doluluğun tamamını sunacaktır. Sporsever kişiler için tüm gün sürecek son derece eğlenceli bisiklet turları düzenlenmektedir. Haliç kıyısı, İstanbul’un tarihi yerleri bisiklet eşliğinde dolaşılmaktadır. Kenti ve tarihini çok iyi bilen profesyonel tur rehberleri eşliğinde hem bilginiz artmakta hem spor hakkıyla yapılmakta hem de son derece eğlenceli ve verimli dopdolu bir gün yaşanmaktadır. Turlarda kullanılan bisikletler ve korunma ekipmanı firma tarafından sağlanmaktadır.
  

 Yok, ben bisiklete binemem ya da zaten hafta içi çok yoruluyorum spor yapmak istemem diyenler için de firmanın tam gün tur hizmetleri de vardır. Tarihin, eğlencenin ve tüm güzelliklerin bir arada olduğu İstanbul’da eğlenmenin ve dinlenmenin pek çok farklı alternatifi sizlere sunuluyor. Huzur veren havası ve güzellikleriyle adalarda yapılabilecek geziler bunların başında gelmektedir. 
  

 Araç trafiği yerine faytonlar, şehrin kalabalık ve gürültüsü yerine kuş cıvıltıları, heyecanla ve aceleyle koşuşturan insanlar yerine daha sükûnetli insanların size de huzur vermemesi mümkün değildir. Bu alternatif yerine İstanbul’un tarihi güzelliklerini görmek istiyorsanız yine dolu bir program sizleri bekliyor olacak. Bunların yerine İstanbul’un gece hayatını görmek ve eğlemek isterseniz gece turları sizin için uygun seçenek olacaktır. 
  

 Bu alternatiflerin hiç biri bana uygun değil ben kendi istediğim doğrultuda bir program yapmak ve sadece merak ettiğim yerleri gezmek görmek isterim diyenler için de yine dolu dolu bir gün garantisi verilmektedir. Sadece sizin isteklerinize göre şekillenen şehir turları ile kendi yolunuzu çizebileceğiniz tam gün tur programları da sizlere sunulabilmektedir.
 

   İstanbul’un her yerini gezdim artık farklı iller görmek istiyorum diyenlerdenseniz sizler de unutulmadınız. Bir gün içinde diğer illerin tarihi ve turistik yerlerini gezebilir eğlencenize şehir dışında da devam edebilirsiniz.

 

Etiketler

13.03.2015 10:34:00
Geri Gel