Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Doya Doya Anadolu Turları

Doya Doya Anadolu Turları

             Anadolu toprakları. Devletlerin kurulduğu, devletlerin yıkıldığı yüzlerce millete ev sahipliği yapmış kutsal topraklar. Uğruna nice canların feda edildiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehirler buradadır. Nice şarkıcılar Anadolu ya sözler yazmış, nice şairler şiirler okumuştur bu topraklara. Eee bu kadar medeniyete, devlete ev sahipliği yapması sonucunda buram buram tarih kokmuştur bu topraklar.

                 Bu tarih kokan şehirler için de firmalar Anadolu Turu altında bir takım turlar düzenlemişlerdir. Bu firmalar arasından öne çıkan firma olarak ise hizmetlerini http://www.mycitysightseeing.com/ adlı internet sitesinden veren My City Sightseeing firmasıdır. Şimdi bu firmanın Anadolu turu kapsamında hangi hizmetleri verdiğine sırasıyla bakalım:

                 Bursa Turu: Anadolu Turu kapsamında bulabileceğiniz turlardan biridir. Günübirlik yapılan bir turdur. Bursa özellikle Osmanlı İmparatorluğu açısından oldukça önemli bir şehirdir. Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarında devlete başkentlik yapmış şehirde o döneme ait eserler bulunmaktadır. Bunlar arasında en meşhur olanı şüphesiz ki Sultan 1.Beyazid Han ın yapmış olduğu Ulu Camii dir. Ayrıca şehrin meşhur İskender’inin tadına varacak bununla beraber kestane şekerinin de müptelası olacaksınız.

                 Efes Turu: Bu tur için İstanbul'dan uçakla gidip geliyorsunuz. Biliyorsunuz ki bu turlar bir rehber kapsamında olmadığı zaman hem masraflı olur, hem sıkıcı olur, hem de çok yeri atlayarak gezersiniz. Biliyorsunuz ki Efes İzmir in bir ilçesidir. Burada MÖ 6000 li yıllardan kalan bir yaşam vardır. Ayrıca dünyanın 7 harikasından biri olan Artemis Tapınağı da burada yer almaktadır. Bize tarihi yaşamı sunan bu kenti My City Sightseeing eşliğinde müthiş vakitler geçirerek gezme imkânı bulacağız.

                 Kapadokya Turu: Anadolu Turu kapsamında gezebileceğimiz yerlerden birisi de Kapadokya'dır. Bu bölge müthiş bir doğa güzelliklerini bizlere sunmaktadır. Mağaraları, peri bacaları ve yeraltı şehirleriyle ünlü olan bu bölgeyi gezmek için 1 günün yeterli olmayacağını bilen firma bu turu 3 güne yayarak her noktayı size gezdirmeyi amaç edinmiştir. Tur kapsamında gayet güvenli bir şekilde konaklayacaksınız. Doya doya gezeceğinize emin olun.

                 Bu 3 ana bölge dışında Anadolu Turu kapsamında birçok gezi turları fırsatı daha sunan firma özellikle Pamukkale ve Gelibolu gibi yerleri de siz değerli müşterilerine gezdirme amacı taşımaktadır. Doya doya gezeceğiniz Anadolu için tur fırsatlarını kaçırmamanızı öneririz.

Etiketler

27.02.2015 09:52:00
Geri Gel