Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Dünya'nın İncisi İstanbul'a Bir De Kendi Gözünüzden Bakın

Dünya'nın İncisi İstanbul'a Bir De Kendi Gözünüzden Bakın

             İstanbul, tarih kelimesinin diğer anlamıdır. Gelişen tarihteki çoğu olgu ve olay İstanbul ve çevresinde gerçekleşmekte ve merkez İstanbul olmak üzere çoğu medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. İşte İstanbul, her kültürden insanın özelliklerinin ve medeniyetlerinin bir araya geldiği eşsiz bir köprüdür. Asya ve Avrupa gibi iki kıtayı metrelik bir köprüyle bağlayan ve üzerinden her gün binlerce aracın geçtiği, yeşili ve maviyi bu kadar güzel sentezleyen tek yer olma özelliğine sahiptir.

             Bu bakımdan İstanbul herkesin görmesi gereken yerlerden olup, tarihi dokusunu ve kokusunu hissetmeniz gereken en önemli bölgeler listesinde en üst basamaklarda yer almaktadır. Turistler için İstanbul adeta bir göz bebeği ve en önemli merkez konumundadır. Dışarıdan gelen insanlar için şehir içinde turlar düzenlenmekte ve bu İstanbul şehir turları sayesinde İstanbul'un en bilinen tarihi yerleri gezip görülmektedir.

             Tam bu bağlamda bizler sizlere en iyi İstanbul şehir turları bilgisini vermek ve bu hizmetten yararlanmanızı sağlamak için olaya girmekteyiz. Amacımız istediğiniz hizmeti, sizlere güvenle ve en uygun şekilde vermektir. Dopdolu geçireceğiniz, İstanbul'a doyacağınız ve çok memnun kalacağınız bir tur hayali kuruyorsanız bizi tercih etmek için geç kalmamalısınız. İstanbul'un bilinen yerlerine ve bu yerlere giderken gözden kaçan bilinmeyen güzelliklerine uğramayı ihmal etmeyen turumuzda, fotoğraf makinelerinize istemediğiniz kadar fotoğrafı arşivleyebileceğiniz bir dosya açma fırsatına erişeceksiniz.

            Camiiler, medreseler, saraylar, kervansaraylar, doğal güzellikler ya da hisarlar olmak üzere İstanbul kelimesini duyunca aklınızda beliren tüm tarihi yerlere uzaktan değil en yakından bakma hatta içlerine girme ve bu atmosferi pek yakından izleme ve hissetme olgularına erişeceksiniz. İstanbul'a uzaktan bakmak yerine markamız sayesinde yakından, içinden bakmalı ve bu turlarımız sayesinde kendinize bir hediye vermelisiniz.

            Şehirde büyük kapsamlı İstanbul şehir turları sizleri beklemektedir. Her karış toprağında ayrı tarihsel olgular yatan İstanbul, tarihi ve kültürel dokusuyla sizlerin onu hissetmesini beklemektedir. Bu muhteşem karışım şehrini sizlere sunmak ve sizleri bu tura dahil etmek mütemadiyen amaçlarımızdan olmuştur ve olacaktır. My City Sightseeing Firması ise İstanbul iline gelen misafirlerine eşsiz İstanbul turları sunmakta.

Etiketler

27.02.2015 09:52:00
Geri Gel