Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

En Güzel Yerler En Güzel Şekilde Gezilmeyi Hak Eder

En Güzel Yerler En Güzel Şekilde Gezilmeyi Hak Eder

Gezmek, seyahat etmek, yeni yerler yeni ülkeler keşfetmek, farklı ilim özelliklerine sahip bölgeleri bilmek herkes için keyif verici ve değişiklik yaratan faaliyetler olarak bilinmektedir. Deniz kıyısı olan ülkeler ve iller ise apayrı bir güzelliğe ve seyahat zevkine sahip olunmayı sağlamaktadır. Bunun için boğaz turları düzenlenmekte ziyaretçiler istedikleri koşullarda gitmek istedikleri boğazlarda seyahat edebilmektedir.

    My city sightseeing sitesinde boğaz turlarına ait bilgiler bulunmaktadır. Yemekli boğaz turu, yarım gün boğaz turu, tam gün boğaz turu ve genel olarak boğaz turları düzenlenmektedir. Yurt dışından ya da aynı ülke içerisinden gelen ziyaretçiler ve bu boğaz turu çeşitlerinden kendine uygun olan ve seçmek istediği boğaz turu çeşidine karar vererek firma tarafından turlar gerçekleştirilmektedir.

     Geziye Mısır çarşısı ile başlangıç yapılmaktadır. Ziyaretçilere Mısır çarşısı ( eski İstanbul ) hakkında bilgiler verilerek, rehberler eşliğinde tura başlanmış olunmaktadır. Tarihi esintinin yoğun olduğu çarşıda ziyaretçiler birbirinden güzel kokular ile harmanlanmış alanda koku ve lokum alışverişi yapmaya başlamaktan kendini alamamaktadır.

     Boğaz turunun zevkini çıkarmak içi Eminönü’ndeki vapurlara atlanarak hayranlık duyulan şehrin su üzerinden görmek ve tanımak için boğaz turu tam manası ile başlamış olmaktadır. Vapur üzerinde en zevkli hobilerden biri olan çay keyfi, görselliği izlemek ve rehberin bilgi aktarımını dinlemek sonsuz hoşnutluk sağlamaktadır. Tam gün boğaz turunda; öğle yemeği, beylerbeyi sarayı ve kitaplara konu olan efsanevi Çamlıca tepesi tur içerisindeki programa dâhil olmaktadır.
 

   Yemekli boğaz turunda ise su üzerinde gerçekleştirilen ve tadına doyum olmayan boğaz turunda su üzerinde yemek yeme keyfinin dibine vurulmaktadır. Türk mutfağından seçmeler, barbekü ve sınırsız içecek fırsatı sunulmaktadır. Merak edilen en güzel yemekler ve tatların keyfini en güzel yerde çıkarmak şanstan daha başka bir şey olmamaktadır. Boğaz turları tarih ve saat olarak çeşitlerine göre ayarlanıp programlanmaktadır. Katılmak isteyen ziyaretçiler online ve iletişim bilgileri ile ulaşım sağlamaktadır. Boğaz turları sonucunda ziyaretçiler gitmek istedikleri otele ve benzeri yerlere araçlar vasıtası ile bırakılmaktadır. 

 

Etiketler

14.03.2015 10:34:00
Geri Gel