Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

En Uygun Fiyatlarla İstanbul'u Keşfedin

En Uygun Fiyatlarla İstanbul'u Keşfedin

1997 senesinden bu yana taşımacılık sektörü ile ticari faaliyetine başlayan ve her geçen gün bünyesine kattığı yeni markalar ile birlikte biraz daha büyüyen My City Sightseeing, 2013 yılında bir cennet ülke olan Türkiye'nin gezip görülmesi gereken yerlerine günlük şehir turları düzenlemeye başlamıştır. Ülkemize ziyarete gelen her turiste bu güzellikleri göstermek ve zengin kültürümüzü en doğru şekilde tanıtmak için büyük bir özveri ile çalışan bu kuruluş, oldukça başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.
     Sürekli gelişme gösteren turizm sektörünü yakından takip ederek hizmetlerini de bu yönde geliştirmeye çalışan ve takım çalışması ile birlikte işini profesyonel bir şekilde yapan kuruluş, müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru yanıtı vererek onları memnun etmeyi başarabilmek adına faydalı çalışmalar yapmaktadır. Bu sektörde en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bu firma, farklı hizmet anlayışı ile tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. 
     Eşsiz bir güzelliğe sahip olan İstanbul, en çok gezip görülmek istenen yerlerin başında yer almaktadır. İstanbul şehir turları içerisinde yer alan adalar turu, İstanbul'un kalabalığından ve gürültüsünden uzak kalmak isteyenler için, sakin ve huzurlu bir gün fırsatı sunuyor sizlere. Adada ki gezintinize isterseniz fayton turu ile başlayabilirsiniz. Bisiklet ile ve yürüyerek te adanın keyfini çıkarmak mümkün. Ada turunu yaz aylarında yapacaksanız eğer, denize girerek ve güneşlenerek te ada turunuzu tamamlayabilirsiniz.
    İstanbul şehir turları, tüm gün boyunca da size İstanbul'un en önemli zenginliklerini tanıtabilir. Bu tura ilk olarak Ayasofya Müzesini gezerek başlıyorsunuz. Bu geziden sonra Sultanahmet cami seyahati başlıyor. Gezi süresi içerisinde dünya üzerindeki en eski pazar yeri olan Kapalı Çarşı’da ziyaret edilmektedir. Şehir turunuz daha birçok tarihi mekânların seyahati ile son buluyor.
     Tüm bu gezilerin dışında eğer isterseniz gezi rotanızı kendiniz de belirleyebilirsiniz. En çok gezip görmek istediğiniz mekânları, kendi belirlediğiniz zamanlarda yapabilmeniz mümkün. Programını kendinizin oluşturacağı bu gezi esnasında, size yine profesyonel rehberler eşlik edecektir. Böylelikle istediğiniz zamanda istediğiniz tarihi ya da turistik mekânları daha rahat bir şekilde tanıma, gezme imkânı elde etmiş olursunuz.
    İstanbul şehir turları içerisinde size en uygun programı seçerek bu eşsiz yeri keşfetmek için istediğiniz an firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yalnızca İstanbul değil, Türkiye’de gezilmesi gereken tüm yerlere turlar düzenlemektedir.

 

Etiketler

05.03.2015 10:10:00
Geri Gel