Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Farklı Bir Gün Yaşamanız İçin Bir Makale

Farklı Bir Gün Yaşamanız İçin Bir Makale

            Bu makalede yıllardır günü birlik turizm alanında hizmet veren yerli bir firmadan bahsedilecektir. Bilgi ve belgenin buluştuğu nokta sloganıyla yola çıkan firma, gerek yerli gerekse dışarıdan gelen yabancı turistlere Türkiye'nin doğal ve tarihî dokusunu tanıtmak için hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Şahinoğlu Grup bünyesinde Türkiye'de hizmet yürüten My City Sightseeing ile siz de ülkemizdeki doğal güzellikleri alanında uzman rehberimiz eşliğinde görebilecek ve bu yerler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

            1997 yılından bu yana Türkiye'nin en kaliteli günlük şehir turizmi olma yolunda ilerleyen firma, sahip olduğu alt yapısıyla, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Türk kültürünün dışarıdan gelen turistlere aktarılması konusunda da çaba harcıyor. Firmanın yasalara uygun olarak şeffaf yürüttüğü hizmet anlayışıyla müşterilerinin saygınlığını kazanması en büyük başarısı olarak tanımlanabilir. Şimdi de turizm sektörünün tur programları hakkında bilgiler sunacağımız makalenin gelişme bölümüne geçiş yapabiliriz.

            Tur programları başlıca İstanbul ana merkez olarak Türkiye'nin bütün bölgelerini kapsamaktadır. İstanbul bisiklet turlarıyla hem spor yapabilir hem de bisiklet sürmenin ayrı keyfiyle İstanbul'u daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. İstanbul'da boğazları, adaları ve kız kulesini turlayabileceğiniz firmamızda ayrıca tam gün yarım gün seçenekleri de bulunmaktadır. Dilerseniz tam gün İstanbul'u turlayabilir dilerseniz yarım gün programı kapsamında yarım gün tur gerçekleştirebilirsiniz.

             Bu yarım günlük turda sabah kahvaltınızla başlayıp akşam güneşiyle noktalayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. İstanbul turu için program şöyle gerçekleştirilecek. Sirkeci'den itibaren Sultanahmet'e kadar bisikletle gidilecek. Saat sabah 9.30'da hareket edilerek Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı ve Ayasofya gezintileri yarım gün tur olarak düşünülecek. Akşam yemeğinin ardından tur bitirilecek. Tam gün tur düzenlemek isteyenler içinse akşam deniz sefası gerçekleştirilecek. Tekne gezintisi yapılabilecek. Akşam manzarasında boğaza nazaran yemek yenilecek.

            İstanbul dışında da tam gün ve yarım gün tur programları da bulunmaktadır. Kapadokya, Efes, Truva ve Pamukkale gibi yerlere de turlar gerçekleştirilmektedir. Burada da gezip görülmesi gerekilen görkemli güzellikler ve tarih dokusu size bütün ayrıntılarıyla yaşatılacak. Siz de alanında deneyimli şehir turlarına katılmak isterseniz http://www.mycitysightseeing.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

12.02.2015 09:29:00
Geri Gel