Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gece Turlarıyla İstanbul Gece Hayatının Tadına Varmak

Gece Turlarıyla İstanbul Gece Hayatının Tadına Varmak

             İstanbul'un gündüzü ayrı güzel gecesi ayrı bir güzeldir. İstanbul yirmi dört saat yaşayan bir şehirdir. Eğlence hayatı sabaha kadar devam eder. Her zevke uygun bar, pub eğlence mekânları bulunmaktadır. Pop, jazz, alaturka ve diğer müzik türlerini çalındığı mekânlar bulunmaktadır. İstanbul'u ziyarete gelen turistler İstanbul gecelerini de merak etmektedir ve tadını çıkarmak için sabırsızlanmaktadır. Bu yüzden mutlaka tatil planlarına İstanbul gecelerine de yer verilmektedir.

             http://www.mycitysightseeing.com/ firması düzenlediği turlar sayesinde turistler renkli İstanbul gecelerinin tadını çıkarmaktadır. Hiç unutamayacakları anılarla ayrılacakları İstanbul'da gece turu özel olarak firma tarafından misafirleri için düzenlenmektedir. İstanbul Asya ile Avrupa arasında bir köprüdür. Bu İstanbul'un eğlence hayatını da etkilemiştir. Oryantal dansın en güzel örneklerinin sergilendiği gecede misafirler müziğin ritmiyle eğlencenin keyfini çıkarırlar. Ayrıca geleneksel Türk danslarından oluşan dans gösterileri de büyüleyicidir. Türk lezzet dünyasının seçkin örnekleriyle hazırlanmış güzel bir yemek dansa ve müziğe eşlik etmektedir.

            Gece turu hotelden misafirlerin alınmasıyla başlamaktadır. Dört saat süren bir turdur. Bu turda tatilde eğlencenin tadına varılmaktadır. Tatil severler için firma tur programlarını en ince detayını düşünerek planlamaktadır. Disiplinli çalışma sisteminin sonucu olarak hiçbir aksaklığa mahal vermemektedir. Misafirlerinin tatillerinin güzel geçmesi için azami dikkat göstermektedir. Gerekli rezervasyon internetten yapılabilmektedir. Gece turu için basit bir şekilde rezervasyon yapılmaktadır.

            Kaç kişi geleceği çocuk olup olmadığı ve tur zamanı bildirilerek derhal rezervasyon yaptırmak mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetleri servisinde bulunan müşteri hizmetleri yetkilisinden de turlar ve rezervasyonlar için bilgi almak mümkündür. Ayrıca turistler kendi istekleri doğrultusunda hazırladıkları tur planı doğrultusunda da gezdirilmektedir. Burada tur zamanını da kendileri belirlemektedir.

             Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan firma özgürce hazırlanmış bu tur planında da müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul tarihi ve turistik yerlerine yapılan tur organizasyonlarıyla hizmet veren firma zamanı iyi değerlendirerek turlarda iyi bir gezi planı yapmaktadır. Tatillerini dolu dolu geçirmek isteyen tatilciler keyifli bir tatil yapmaktadır. Topkapı Sarayı'ndan Sultanahmet'e Beylerbeyi Sarayı'ndan Kapalı Çarşı'ya Mısır Çarşısı'na kadar birçok yer için turlar düzenlenmektedir. Bizans İmparatorluğu'na ve Osmanlı Devleti'ne ait bütün eserler görülmektedir.

Etiketler

26.02.2015 09:35:00
Geri Gel