Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gecenin İhtişamı Eşliğinde Gezi

Gecenin İhtişamı Eşliğinde Gezi

Ülkemizde gezilecek, görülecek binlerce tarihi mekân ve doğal güzellik mevcuttur. Ancak bu güzelliklerden bazıları gece, bazıları da gündüz endamını göstermektedir. Öyle ki gündüz gezdiğinizde daha detay görebileceğiniz ve eşsiz güzelliklere dalabileceğiniz mekânlar, ihtişamını gündüz göstermektedir. 
  

 Gece gezilesi yerler ise bazı güzelliklerin ve ışıklandırmaların yardımı ile daha güzel hale getirilmiş olması ile ilgilidir. Hal böyle olunca turların da zamanlarında bazı değişiklikler yapılması gerektiği konusunda anlaşmaya varılmış ve böylece http://www.mycitysightseeing.com/  ekibi, gece turları da düzenleyerek insanlara daha ihtişamlı tur imkânları sunmaktadır. Gece turu için uzman ekibimizle görüşmeye başlayarak sizin için en uygun turu seçebilirsiniz. 
    Gecenin en ihtişamlı olduğu anda kız kulesinde olmak ister misiniz? Boğazın renkli ışıkları eşliğinde muhteşem bir görüntü ile lüks bir teknede gezmeye başlamak için hemen turlarımızı incelemeye başlayın. Sizin için gecelik veya yarım gün tur seçeneklerini sırasıyla değerlendirerek kendinize ve dolayısıyla da bütçenize en uygun turu seçebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak ileri bir tarihte yapacağınız turları da belirleyerek tur maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  

 Gece turu için internet sitemize girerek hangi turu istediğinizi seçmelisiniz. İstanbul’un çeşitli yerlerinde ve dolayısıyla da Türkiye’nin güzelliğiyle ya da tarihiyle meşhur mekânlarına gezileri inceleyerek aralarından bir seçim yapmalısınız. Tur tarihini de yine aynı ekrandan seçmeniz gerekiyor. Ayrıca kiminle tura katılacağınız hususunu da bu etapta belirleyerek tur için rezervasyon işlemini tamamlamalısınız. Yetişkin, çocuk ya da öğrenci seçenekleri arasında ücret farklı oluşacağı için bu seçeneklerden tura katılacağınız kişileri özenle seçmeniz gerekiyor. 
 

   Gece turu için 2 farklı seçenek sunuluyor. Bu seçeneklerden birisi tam donanımlı VIP gezidir. Diğeri ise normal gezi türü ki bu türler arasında bazı ekstralar dışında hiçbir fark yok. Yemek ve ulaşım dışında diğer ihtiyaçlarınızın da karşılanmasını istiyorsanız VIP seçeneğini işaretleyerek biraz ücret farkı ödeyip gezinize başlayabilirsiniz. Gece turunun ihtişamını renkli ve göz alıcı ışıklar eşliğinde inceleyerek turun keyfini çıkarmaya bakın. Tur için rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra arkanıza yaslanıp gece turu tarihini beklemeye başlayın

 

Etiketler

21.03.2015 12:20:00
Geri Gel