Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gecenize Tur İle Renk Katın

Gecenize Tur İle Renk Katın

Tarihi İstanbul şehrini dolaşmak için sadece gündüzler yetmez. Bu mükemmel şehri görebilmek için geceleri de gezmek gerekmektedir. Çünkü gece bir başka güzeldir İstanbul. Gecenin karanlığını aydınlatan lambalar eşliğinde adeta bir orkestra verir bize İstanbul sokakları. 

 Geceleyin İstanbul Boğazı’nda ışıklar adeta renk dansı yapmaktadırlar. Bu güzel manzarayı gece görmek Gece Turu ile mümkün olmaktadır. MYCİTYSİGHTSEEİNG firması da yerli ve yabancı turistler için birçok gezi turları seçenekleriyle kendini donatmışken gececileri de unutmamış. 

Gece hayatını belki herkes sevmez ama sevenleri de unutmamak gerek diyerek müthiş bir Gece Turu planı hazırlanmış sizler için. Gece hayatını seven ve dansözlerin gösterileri eşliğinde günün yorgunluğunu eğlenerek atlatmak isteyenler için müthiş bir fırsat sunmakta misafirlerine. 

 Dansözler dışında Gece Turu kapsamında Türk kültüründe köklü geçmişe sahip olan ve Türk kültürünün tanıtılmasında önemli bir rolü olan folklor da unutulmamış. Folklor gösterileri ile Türk kültürünün içine girmek isteyen yabancı turistler müthiş bir seyir zevki taşıyacaklardır. Tabii gezi kapsamına dâhil olan yerli turistler de bilmedikleri görmedikleri duymadıkları şeylere şahitlik edeceklerdir. 

 İstanbul’u gece gezmenin de çok hoş olduğunu belirtmiştik. Kız kulesi gece bize lambalarını yakar ve gecenin karanlığında kendini aydınlatarak bizlere tüm güzelliğini sunar. 

Gece ışıl ışıl olan İstanbul romantik anlar yaşamak için tüm güzelliklerini gözler önüne sermektedir. 

 Gece gezmeleri dediğimiz zaman biraz ürperiyor da olabilirsiniz. Ama bu korkunuzun tamamen yersiz olduğunu göreceksiniz. http://www.mycitysightseeing.com/ adresinin size sunduğu müthiş gece turu fırsatını tüm güvenlik önlemleri alınarak yaptığını hatırlatmak isteriz. Misafirlerinin güvenliğini ön planda tutan firma yaşanabilecek tüm aksaklıklara karşı tedbirini almış bulunmaktadır. Sizi İstanbul un en gözde otellerinden birinde misafir ederek gecenizi keyifli sonlandırmanızı sağlıyor. 

 Romantik bir akşam için gece turları özellikle İstanbul için mükemmel bir fırsattır. Sadece turistler değil çalışma yoğunluğundan ve stresinden birkaç saatliğine uzaklaşmak isteyenler için de bire bir fırsat. Üstelik çalışma saatleriniz dışında gerçekleşeceği için iş yerinizden özel bir izin almanıza da gerek yok. Gecenize renk katmak istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim.

Etiketler

06.02.2015 17:29:00
Geri Gel