Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Geçmiş Ve Bugünün Birlikte Yaşadığı Şehir İstanbul'u Bizimle Keşfedin

Geçmiş Ve Bugünün Birlikte Yaşadığı Şehir İstanbul'u Bizimle Keşfedin

İstanbul bir rüya şehridir. Üzerinde geçmişin izlerini taşıyan ve bu izleri ile birlikte yaşayan dünyadaki nadir şehirlerden biridir. Her adımda bir tarih ile karşılaşmanız mümkün olmakla birlikte günümüz mimarisinin de en güzel örneklerini de aynı zamanda görebileceğiniz eşsiz bir şehir olan İstanbul’u gezmek sevdiğiniz bir kitabı okumak gibidir. Hiç bitmesin diye düşündünüz bir yemeği yemek gibidir. 

    İstanbul her gün dinlemek istediğiniz sevdiğiniz bir müzik gibidir. Her gün yeni bir güzelliğini keşfedeceğiniz uçsuz bucaksız bir şehirdir. İstanbul dünden bugüne yansıyan geçmişin en güzel yansıdığı bir şehirdir. Hem Avrupa hem de Asya kıtasında yer alan İstanbul şehri tarihi eserleri ile görsel güzelliğine geçmişin nefesini de ekleyen dünyaya adını duyuran bir şehir olma özelliğini taşımaktadır. Haliç’in güzelliğinin yanında adaları da ayrı bir özellik taşımakta olan İstanbul her anlamda gezilmesi gereken özellikleri içinde barındırmaktadır.
    Bu güzel şehri her adımda hissedebilmeniz, tüm güzelliklerini keşfedebilmeniz için bir rehbere ihtiyacınız olacağını biliyoruz. Biz geçmişi size her adımda anlatırken siz gözleriniz ile o güzellikleri hissederek bakabileceksiniz. http://www.mycitysightseeing.com web sitesinden ulaşabileceğiniz firmamız size İstanbul’un bir rüyalar şehri olduğunu kanıtlayacak turları ile hizmet vermektedir. 
    İster bisiklet turlarımız ile isterseniz sadece adalara ait turlarımız ile yine isterseniz kendi rotanı kendin çiz turu ile İstanbul’u keşif için dilediğinizde her zaman size rehberlik etmekten Sultanahmet Turu olarak mutluluk duymaktayız. 
  

 Hem Avrupa, Hem de Asya da bulunan yani iki kıtada bulunan İstanbul'u gezerken size yol gösterecek olan tur rehberlerimiz sayesinde geçmişi soluyarak İstanbul’u yaşayacaksınız. Dilerseniz sadece tarihi eserlerini içine alan turlarımız ile geçmişin izlerini takip etmenize rehberlik edebiliriz. Sultanahmet Turu ile de Padişahlar Şehri olan İstanbul’un mistik yapısını ve havasını size hissettirecek olan turumuz geçmişle sizi buluşturacaktır.
     Bu bölgedeki tüm tarihi mekânların özelliklerinin Sultanahmet Turu rehberimiz eşliğinde gezilmesi ile tarih bilgilerinizin de tazelendiğini göreceksiniz. Asıl amacımız Geçmişi ve Günümüzü aynı anda görebileceğiniz İstanbul’u bilmediğiniz farklı manaları ile sizlere ifade edebilmektir. İstanbul’u keşif yolunda birlikte olmak mutluluğumuzdur.

 

Etiketler

28.03.2015 13:29:00
Geri Gel