Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gezi Turlarında Yeni Hizmet

Gezi Turlarında Yeni Hizmet

            Genel olarak tur, gezinmek dolaşmak ve bunların yanında yeni mekânlarda önceden belirlenmiş bir program dâhilinde daha çok turizm ve tarihi açıdan önem taşıyan bazen de ihtişamlı doğa yerlerinin gezilmesidir. Gezi turları hizmetleri veren mycitysightseeing.com firması sizleri gezi konusunda yapacağınız turlarda başta İstanbul tarih kokan ve turizmin nabzı sayılan mekânlara yarım gün tur ve tam gün turları ile siz tur yapmak isteyenlere hizmet vermektedir. Tur yapmak isteyen kişilerin daha önceden planlanmış programa dâhil olması için ilk başta rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran herkes firmanın yapacağı bir veya birden fazla turlara katılabilir.

            Firmanın vermiş olduğu tur mekânları ve hizmetleri anlatma bitecek gibi değil. Başta İstanbul olmak üzere İstanbul dışı turlar da son zamanlarda kısa bir tarih ve doğa gezisine çıkmak isteyenlerin tercih ettiği turlar arasında yer almaktadır. Rezervasyon yaptıktan sonra internet sitesi üzerinden yapılması programlanan yarım gün tur ve tam gün turlara hatta bir kaç gün sürecek olan uzun turlara katılabilirsiniz. Kısa süreli bir mekân ve yer değişikliği isteyenler, çalışma ortamından bir iki günlük veya yarım günlük uzaklaşmak isteyenlerin tercihi tur seyahatleri birbirinden farklı mekânlarda ve yolculukları ile hizmetinizde olmaktadır.

            Bir boğaz gezisi, bir müze gezisi veya tarihi yerleşim bölgesi gezisi yapmak isteyen herkes bu tur hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Normal tur seyahatlerinin bir kaç gün sürmesi belki sizin için uzun bir zaman gibi gözükebilir ama yarım gün tur ile kısa zamanlı da olsa bir gezi fırsatı yakalamış olacaksınız. Siz tur gezisi için talepte bulunduktan sonra seyahat için yeriniz hemen planlanır ve tur aşamasında bulunduğunuz süre içerisinde yeni bir topluluk içerisinde olmanın heyecanını da yakalamış olacaksınız.

            Yeni mekânlar yeni insanlar ve yeni paylaşımlar için kendinize kısa da olsa biraz zaman ayırarak gezi turlarımızdan size uygun olanı seçip hemen bu farklılıkları yaşayın. Üstelik gezi turlarında normal bir tatil keyfi yaşamanıza rağmen normal bir tatil kadar masrafınız da olmuyor. Sadece bir seyahat ücretine karşılık hem seyahat etmiş olacaksınız hem de birbirinden farklı mekânları gezme tanıma, bu mekânlar hakkında bilgi sahibi olma gibi ayrıcalıkları yakalamış olacaksınız.

Etiketler

14.02.2015 13:05:00
Geri Gel