Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gezi Yapacaklar Artık Tur Firmalarını Tercih Ediyor

Gezi Yapacaklar Artık Tur Firmalarını Tercih Ediyor

Ülkemiz tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından oldukça zengin içeriklere sahip bir ülkedir. Ülkemizin tarihi zenginlikleri bakımından birçok ülkenin üzerinde olmasına rağmen maalesef ülkemizi yeteri kadar tanımıyor ve yeteri kadar yabancı ülkelere tanıtamıyoruz. 

Bunu en iyi bizim tarihimizin yanında lafı bile edilemeyecek ülkelere giren turist sayısına bakarak ve bizim ülkemize gelen yabancı turistlerin sayısına bakarak anlayabiliriz. 

Yabancı ülkelerden ülkemize gelmeyi düşünen ya da ülkemizin bilindik yerleri olarak çok az yer bilmektedirler. Ülkemize ziyarete gelen yabancı misafirlerimiz ya sahil bölgelerini tercih etmektedirler ki bu tatil için olmaktadır ya da Türkiye’nin gözbebeği İstanbul olmaktadır. İstanbul öyle bir şehirdir ki tüm medeniyetleri içerisinde barındıran ve bu değerlere sahip çıkmaya çalışan nadir şehirlerdendir. Sadece yabancı misafirlerimiz için değil Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul için gelen yerli turistleri ile ünlü bir şehrimizdir. 

 İstanbul için hayal kuran ve gelmeyi düşünen insanlarımız için tur şirketleri bu konuda oldukça etkili programlarla müşteri çekmeye çalışmaktadırlar. Bu tur şirketlerinden biri olan  http://www.mycitysightseeing.com/ sadece İstanbul içi değişik programlarla değil Türkiye’nin birçok yerinde tur organizasyonu düzenlemektedir. 

Siteye giriş yaptığımızda turlar hakkında genel bilgi edinebilir fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabiliriz. İstanbul’a Osmanlıdan kalma bir eser olan Sultanahmet içinde firma biz müşteriler için Sultanahmet turu organizasyonu düzenlemektedir. Sultanahmet turu Sirkeci gar istasyonundan başlayarak toplam 3 saat sürmektedir. 

Sirkeci istasyonundan başlayan tur için ilk durak hipodrom olur ve sonrasında Gülhane parkına uğranılarak devam eder. İnsanlığın en eski ibadethanelerinden olan Ayasofya ziyaret edilir.  Ardından Sultanahmet turu Topkapı sarayı ve Sultanahmet Camii ile son 

bulmaktadır. Gezi arasında tura katılan misafirlerimiz için sevdiklerine ve ailelerine hediye ,hatıra ürünleri bakmaları için serbest zaman verilmektedir. Bu serbest zaman içerisinde çevredeki birbirinden güzel dükkânlarda bulunan özel ürünlerden satın alabilirsiniz. 

Mycitysightseeing adresine giriş yaptığınızda sizde birbirinden güzel ve özel turları göreceksiniz. Bu özel turların arasından gitseniz de gitmeseniz de aslında gitsem ne güzel olur diyeceğiniz turlar ile karışılacaksınız. Daha detaylı bilgi edinebilmek için mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Etiketler

06.02.2015 17:29:00
Geri Gel