Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Gizemleriyle İstanbul Boğazı

Gizemleriyle İstanbul Boğazı

             Şimdi size İstanbul'u anlatmaya kalksam kelimeler yetmez, kalkın İstanbul ' u gezin desem günler yetmez. Dünyanın nadide şehirlerinden biri olan İstanbul'u tek başınıza gezmeye kalksanız eksik kalırsınız. Buram buram tarih kokan bu doğa güzelliği İstanbul u bilen gözlerle, anlatan dillerle gezmenizi tavsiye edeceğim size.

             İşte bu noktada size önereceğim şey turlara katılmanız olacak. Bu alanda ise rakiplerinin bir adım önünde olan firmayı MYCİty firmasından bahsedeceğim size. Firma hizmetlerini http://www.mycitysightseeing.com/ web sitesinden de sürdürmektedir. Sadece İstanbul değil Türkiye'nin tarihi bölgelerine de turlar düzenlemektedir. Benim bu yazımda bahsedeceğim ise Boğaz Turu. İstanbul denilince akla gelen ilk şey tabii ki boğazlarıdır.

             Peki, tüm dünya tarafından bilinen bu boğazın güzelliklerini yaşamak istemez misiniz? MyCity Sightseeing firması size 3 farklı boğaz turu seçeneği sunmaktadır. Bunlardan ilki 4 saatlik süren bir boğaz turudur. Tarihi Mısır Çarşı'sı ile başlayan bu tur boğazda çayınızı yudumlarken İstanbul un güzelliklerini görmenizle devam ediyor. Rehberiniz ise geçtiğiniz bölgeleri size tanıtarak aklınızda kalan soruları cevaplıyor. İstanbul'u mavisiyle tanıyorsunuz bu turda. Kız kulesinin güzelliğini daha yakından görüyor, inanılmaz duygular eşliğinde turunuzu sonlandırıyorsunuz. Tur sonunda aracınız sizi otelinize bırakıyor. Bu 4 saatlik müthiş tur sonunda ödeyeceğiniz miktar ise sadece 29 Euro.

              Boğaz Turu kapsamında firmanın sunduğu 2.seçenek olarak ise Tam Gün Boğaz Turu göze çarpmaktadır. Bu tur tam tamına 8 saat sürmektedir. Yine tarihi Mısır Çarşısı ile başlayacağınız bu turda baharatlar kokusu arasında müthiş bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Belirlenen zamanda Eminönü’nden kalkan tekne sizi güleryüzlü çalışanlarıyla karşılamakta ve aklınıza takılan her soruna çözüm aramaktadır. Boğazın serin suları eşliğinde mükemmel bir öğle yemeği yiyorsunuz. Daha sonra Beylerbeyi Sarayını geziyor ve finalde Çamlıca Tepesi'nin harika manzarası eşliğinde çayınızı yudumluyorsunuz. Bu turun fiyatı ise sadece 59 Euro.

             Son olarak Boğaz Turu kapsamında 3.seçeneğimiz Yemekli Boğaz Turu. Boğazın müthiş manzarası altında size romantik dakikalar yaşatacak bir akşam yemeği sunulmaktadır. İstanbul'un en güzel yerlerinden birinde harika bir akşam geçireceğiniz bu turun fiyatı ise 76 Euro olarak belirlenmiştir. My City Sightseeing firmasıyla İstanbul Boğazı'nın tüm güzelliklerini yaşama imkânınızın olduğu kesin...

Etiketler

26.02.2015 09:35:00
Geri Gel