Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Harika Bir Boğaz Turu Sizleri Bekliyor

Harika Bir Boğaz Turu Sizleri Bekliyor

My City Sightseeing firmamız sizlere çeşitli Boğaz Turu hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Boğazı muhteşem görünüşü ile siz ziyaretçilerini bekliyor. Boğaz Turu seçeneklerimizden ilki 4 saat süren Boğaz Turumuzdur. Bu tur seçeneğimizde; turumuz Mısır Çarşısını ziyaret ederek başlıyor. Mısır Çarşısı hem yerli hem de yabancı turistlerin büyük ilgisini çeken bir şaheserdir. 1660 yılın Valide Sultan tarafından yaptırılmış olan Çarşı İstanbul'un en eski ve en büyük çarşılarından bir tanesidir. 

    Mısır çarşısı her türlü taze Türk kahvesi, binbir çeşit baharat ve özellikle çeşitli lokumların satıldığı bir çarşıdır. Buradan kesinlikle alışveriş yapmadan geçmemenizi öneririz. Mısır çarşısının ardından tekrar gemiye geri dönüp turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Rehberimiz Eminönü'nden kalkacak olan gemimizde size eşlik edecek ve İstanbul Boğazı'nda geçiş yaptığınız her yerle ilgili ayrıntılı bilgi verecektir.
    Bir diğer Boğaz Turu seçeneğimiz ise tam gün sürüyor. Bu Boğaz turunun kapsamında; Mısır Çarşısı gezisi, İstanbul Boğazının her yerinin gemiyle gezdirilmesi, Boğaz'da yenecek bir öğle yemeği, Çamlıca Tepesi ve Beylerbeyi Sarayı'nın gezilmesi bulunmaktadır. Fakat tam gün süren Boğaz turumuz bununla da kalmıyor. Beşiktaş'ta ki Yıldız Sarayı ve Çırağan Sarayı ardından Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü'nün altından geçerek Anadolu Yakasında bulunan Beylerbeyi Sarayı'na geçiş sağlıyor.

    Yemekli Boğaz turumuz da yıldızlı gecelerde sizlere harika bir gece / akşam yaşama fırsatı sunuyor. Muhteşem şehir İstanbul'u izlerken bir yandan lezzetli Türk yemekleriyle unutamayacağınız bir akşam yemeği yeme fırsatını kaçırmayın. Türk ve Osmanlı mutfağının lezzetli mezeleri, yemekleri, barbekü keyfi ve sınırsız yerli içeceklerle Boğaz turu hizmetimizin tadını çıkarın.
    Firmamız tamamen müşteri odaklı bir firmadır. Sizler için muhteşem tur ve fiyat seçenekleri sunmaktayız. Bu harika turlardan birini en kısa zamanda seçin ve fırsatları kaçırmayın. Hem Türk hem de yabancı turistlerimiz için sunduğumuz tur seçenekleri ve hizmetlerimiz ile sizleri bekliyoruz. Firmamızdan ve hizmetlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. En kısa zamanda katılacağınız turu seçin.

 

Etiketler

27.03.2015 10:40:00
Geri Gel