Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Eşsiz Güzelliğini Keşfedebileceğiniz Şehir Turları

İstanbul Eşsiz Güzelliğini Keşfedebileceğiniz Şehir Turları

Kurulduğu günden bu yana turizm sektörüne en iyi hizmeti verebilmeyi başarmış olan mycitysightseeing.com yılların vermiş olduğu deneyim ve bünyesinde barındırdığı tecrübeli çalışanları ile müşterilerini daima memnun etmeyi amaç edinmiştir. Birçok doğa harikasına ev sahipliği yapan Türkiye'nin, en güzel yerlerini sizlere tanıtan firma, uzman rehberler eşliğinde hizmet kalitesini hiç bir zaman düşürmeden müşteri odaklı hizmet sunmak adına çalışmalarını devam ettirmiştir. Sahip olduğu altyapı ile turizm alanında meydana gelen her gelişmeyi yakından takip etmiş ve bu anlamda da her zaman farklı bir duruş sergilemiştir.

     En kaliteli İstanbul City Tour hizmetlerini sizlere sunan bu firma, İstanbul'un sahip olduğu tüm cevherleri sizlere tek tek tanıtmaktadır. İstanbul'un güzelliklerini keşfedebileceğiniz turlardan biri, en kıymetli yapılarından biri olan Ayasofya Müzesi ile başlıyor, ardından Sultanahmet cami ve son olarak da Dünyadaki en eski, en büyük Kapalı Çarşısı ile son bulmaktadır. Bisiklete binmeyi sevenlerin özellikle çok memnun kalacağı bisiklet turu ise, bu harika şehri yavaş yavaş ve tadını çıkartarak yaşamanıza olanak tanıyor. Tur yine rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir ve şehrin zenginliklerini tanıyabileceğiniz özel bir tur niteliği taşımaktadır.
 

 İstanbul City Tour içerisinde en çok tercih edilen tur hizmetlerinden bir diğeri ise iki kıtadan meydana bu şehri Asya kıtasından tanımaya devam etmek. Tur Asya kıtasına geçildikten sonra Beylerbeyi sarayı ziyareti ile başlamaktadır. Daha sonra manzarası ile adeta baş döndüren Çamlıca Tepesi ziyareti yapılmaktadır. İstanbul'u yalnızca kendi istediğiniz yerleri ve kendi istediğiniz saatlerde görmek istiyorsanız eğer, kendi rotanızı kendiniz de belirleyebilirsiniz. Saat ya da mekân konusunda hiç bir kısıtlama olmadan rahat rahat tadına varabileceğiniz bu turun ardından, akşam yemeğinizi harika bir boğaz manzarası eşliğinde yiyebilir, eşsiz manzarayı doyasıya seyredebilirsiniz.
    Bu birbirinden cazip İstanbul City Tour avantajları ile İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler, en uygun fiyatlardan istedikleri turları satın alabilir. Turlar isteğinize göre tam gün ya da yarım gün olarak belirlenebilmektedir. Tüm turlarda deneyimli rehberler size tur bitimine kadar eşlik etmektedirler.

 

Etiketler

27.03.2015 10:38:00
Geri Gel