Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Gündüz Başka Gece Bambaşka Güzel

İstanbul Gündüz Başka Gece Bambaşka Güzel

            Görsel şenlik gibi doğasını size gündüz pırıl pırıl güneş eşliğinde sunarken gece ay yoldaşıdır bu dünya harikası şehrin. Doğal güzelliklerinin yanına ışıkların dansı eklendiğinde artık bu şehir sizi sarhoş etmeye hazırdır. Tarihi ve turistik yerlerini gezmek sizleri kültürün derinliklerine çekecektir. Kocaman bir Osmanlı İmparatorluğunun her taşın her toprağı ardında izlerini görecek ve yaşananların esrarı ile büyüleneceksiniz.

            İstanbul'a gelip Gece Turu yapmaz iseniz bu şehre gelmediniz sayın kendinizi. Çünkü gece İstanbul davete giden çok şık bir kadın gibi süslenir. Rengârenk ışıklar ve renkten renge dönen köprü boğazın inci gerdanlığı http://www.mycitysightseeing.com/ süper organizasyonu ile daha bir cezbedici olmaktadır.

            Gece Turu yemekli düzenlenmekte olup; dansöz Show’u ile ülkemizin eğlence kültürünü turistlere göstermek ile yetinmeyen etkinlik folklor gösterisi ile devam ederek 4 saat sürmektedir. Ayrıca İstanbul'un boğaz manzarası eşliğinde Türk mutfak kültürünün nefis çeşitlerini tadarak gezmek oldukça unutulmaz kaliteli zaman yaşamanızı sunacaktır.

            Gece Turu ile gündüz gezdiğiniz ve tüm tarihinin anlatıldığı sarayların, yalıların ve boğazın tüm bakirliği ile geceye soyunuşuna şahitlik edebilirsiniz. Bu tur sadece yabancı turistlere değil Türkiye de yaşayan İstanbul’u görmeye gelen Türklere hatta İstanbul’da yaşayanlara bile şahane gelecektir. Turizm ve hizmet sektöründe yıllarını vermiş firma güvenli ve nezih bir hizmet ile bu turu unutulmaz emsalsiz yaşatmaktadır.

            Firma turizm sektöründe 2013 yılında hizmete başlamıştır ama taşımacılık sektöründe 1997 yılından beri istikrarlı bir şekilde hizmet vermektedir. Yurt dışından gelen turistlere ülkemizin güzelliklerini tüm tecrübesi ile anlatarak hem gözlere hem de akıllara kazınmasını sağlamaktadırlar. Ülkemizden ayrılırken her dönen turist sanki bir reklam elçimiz olur ve devamında birçok yeni turistin gelmesine ön ayak olurlar.

            Dünya şehirleri arasında çok özel bir yere sahip olan İstanbul gezilecek görülecek çok yere sahip olduğu için gelen turistler gezmekten yorgun düşerler. Bu tekne ile yapılacak gece turu aynı zamanda yorgun gezgincilerin dinlenerek eğlenmesini de sağlayarak ekstra bir hizmettir. Gez gör ye iç dansöz seyret folklor seyret ama asla yorulmadan felsefesi ile özdeşleşmektedir.

Etiketler

25.02.2015 10:33:00
Geri Gel