Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Şehir Turu Hizmeti

İstanbul Şehir Turu Hizmeti

Dünyanın incisi İstanbul her yıl milyonlarca insanı çeken ve başta Boğaz olmak üzere eşsiz güzelliklere sahip bir metropoldür. Ayrıca tarihsel yapıları asırlara uzanan kadim bir geçmişe sahiptir. İstanbul gezisi yapmak içinse bir tur rehberliği her zaman avantajlıdır. İstanbul şehir turları için My City Sightseeing kapsamlı bir tur gezintisi düzenlemektedir.
  

 Gezi turları farklı hizmet kategorilerinde gerçekleşmektedir. Bunlar; İstanbul Bisiklet Turları, İstanbul Tarihi Turları, İstanbul Dışı Turlar ve Boğaz Turlarıdır. İstanbul Bisiklet Turu üç seçenek halinde sunulmaktadır. Haliç Kıyısı bisiklet turu özellikle önerilir. Sirkeci, Mısır Çarşısı, Eminönü’ndeki Yeni Cami keşfi sonrası Eyüp gezilecektir. Ardından Haliç boyunca yeniden Sirkeci istikametine yönelinecek. 
    İstanbul Bisiklet Turu seçildiğinde ise, ilkine benzer turun yanı sıra ikinci tur seçeneğiyle Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı, Hipodrom ve Sultanahmet Cami ziyaret edilecektir. Bu gezintide yabancı turistler için tercümanlar eşlik ederek yardımcı olacaktır. İstanbul Seçmeleri bisiklet turu da buna benzer bir rotaya sahip olup tüm bisiklet turları 3 saatlik bir zaman diliminde gerçekleşecektir. Gezi boyunca alışveriş etme imkânınız da olacaktır.
 

   İstanbul şehir turları aynı zamanda tarihi yerlere yönelik de yapılmaktadır. Adalar Turu için feribotla Prens Adalarına geçilecektir. Araç trafiğine kapalı olmasından dolayı fayton gezintileriyle ada gezisi yapılacaktır. Ayrıca Ada plajına da girmek mümkündür. Bu gezinti 8 saatlik bir turdur. İstanbul Cevherleri isimli tur paketinde ise Ayasofya kalkış noktası olacaktır. At Meydanı veya diğer ismiyle Hipodrom gezilecek, son olarak tarihi Kapalı Çarşı ziyaret edilecektir. Bu tur 4 saat sürmektedir. İki Kıta-Tek Şehir tur paketinde ise Boğaziçi Köprüsünden Beylerbeyi Sarayı’na geçilecek. Ardından Çamlıca Tepesine çıkılarak İstanbul’un doğal güzelliği içinde dinlenme fırsatı yakalanacaktır. Bu tur da 4 saattir. Diğer tarihi tur paketi ise İstanbul Gece Turudur. Dansöz ve folklorik dans eşliğinde güzel bir yemek sizleri bekliyor olacak.
 

   İstanbul şehir turları Boğaz turlarını da kapsamaktadır. Boğaz Turu paketi Mısır Çarşısından başlayarak Eminönü’nden karşıya vapur gezisiyle devam edilecektir. Ancak daha kapsamlı Boğaz turu için Tam Gün Boğaz Turu paketini tercih edebilirsiniz. Bu tur; Mısır Çarşısı-Boğaz Turu-Öğle Yemeği-Beylerbeyi Sarayı-Çamlıca Tepesi programından oluşmaktadır. 8 saat sürmektedir. Ayrıca Yemekli Boğaz Turu ile 2,5 saatlik güzel bir İstanbul yemeğini tercih edebilirsiniz. 

 

Etiketler

21.03.2015 12:20:00
Geri Gel