Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tourism Adına Her Şey

İstanbul Tourism Adına Her Şey


    İstanbul ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri ile en önde gelen şehirlerinden biridir. Doğal ve tarihi güzellikleri ile ünlü olan bu şehre her yıl yurt içi ve dışından milyonlarca insan gelmekte ve İstanbul ilinin tarihi ve doğal güzelliklerine tanık olmaktadır.
    

İnsanlar İstanbul ilinin tarihi ve doğal güzelliklerini görebilmesi ve gerçek anlamda İstanbul ilindeki kaldıkları sürede eğlenebilmesi ve gittikleri yerler hakkında doğru bilgiler edinebilmesi bu ilde faaliyet gösteren turizm acenteleri ve tur firmaları ile yakından ilgili olmakta ve bu firma ve acentelerin İstanbul iline gelen misafirlere vermiş oldukları hizmet hem ulusal hem de uluslararası platformda önemli olmaktadır. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı İstanbul ilinde faaliyet gösteren tur firmaları ve acentelerin hizmet anlamında gerçek anlamda kaliteli ve profesyonel hizmet vermesi gerekmektedir.
 

   İstanbul Tourism adına gerçek anlamda bu ile gelen misafirlere tur hizmeti veren firmalardan biri olan My City Sightseeing firması müşterilerine sunduğu farklı tur seçenekleri ile müşterilerinin istediği turu seçebilmesine yardımcı olmakta ve İstanbul ilindeki geçirdikleri sürelerde gerçek anlamda tur hizmeti alabilmesini sağlamaktadır. Tur firması İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turları, İstanbul dışı turlar ve Boğaz turları olmak üzere çok farklı tur seçeneklerini müşterilerine sunmakta ve insanların istedikleri ve beğendikleri turlar aracılığı ile İstanbul ilini tanıyabilmesi mümkün olmaktadır.
  

 Firmanın İstanbul Tourism çerçevesinde müşterilerine sunduğu bisiklet turları İstanbul ilini bisiklet gezerek tanımak isteyen misafirlerin gerçek anlamda İstanbul ilinde bisiklet binmenin zevkini tadacakları bir tur olmaktadır. Farklı güzergâhları olan bu turların müşteri istediği turu seçebilmekte ve İstanbul ilin doğal ve tarihi güzelliklerine bisiklet ile tanık olmaktadır. Firmanın müşterilerinin hizmetine sunduğu bisiklet turlardan biri olan Haliç Kıyısı bisiklet turu ile insanların Eski Mısır çarşısı, Eminönü ve Yeni Cami’yi kapsamakta ve bu turlar aracılığı ile insanların bu yerleri keşfetmesine yardımcı olmaktadır.
  

 İstanbul Tourism kaliteli ve profesyonel bir şekilde müşteriye sunulduğu tur firması müşteriye sunduğu bu turlarda gidilen ve ziyaret edilen yerler ile ilgili en doğru bilgilere tur firması ile İstanbul ilini gezmek ve görmek isteyen kişilerin ulaşabilmesi adına alanında deneyimli rehber eşliğinde bu hizmetleri alabilmeleri sağlanmaktadır.

 

Etiketler

07.03.2015 10:00:00
Geri Gel