Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tourism dünyası

İstanbul Tourism dünyası

            Ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri ile ünlü ve dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul iline gerek ülkemizin değişik bölgelerinden gerekse yurt dışından gelen insanların bu doğal ve tarihi güzellikleri görebilmeleri ve bu terler hakkında doğru bilgileri alabilmeleri konusunda kaliteli turizm hizmetinin önemi büyük olmaktadır. Bunun olması ve bu ile gelen insanların bu ili doru bir şekilde tanıması ve onlara bu ildeki turizm adına imkânların gösterilmesi bu insanların bu ile tekrar gelebilmesinde çok önemli bir artısı olabilmektedir.

                İstanbul iline doğal ve tarihi güzelliklerini görmeye gelen insanlara bu ilde yardımcı olabilecek ve İstanbul Tourism adına bu insanlara kaliteli turizm ve tur hizmeti verebilecek birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar müşterilerine sunmuş olduğu farklı organizasyonlar ve turlar ile insanların İstanbul ilinde rahat bir tatil veya ziyaret geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle yurt dışından gelen turistler bu hizmetin kaliteli verilmesinin ayrı bir önemi olduğu düşünüldüğünde bu firmaların hizmetleri daha ciddi bir önem kazanmaktadır. Bu firmalar kaliteli hizmet verdikleri turistlerin tekrar ülkemize gelebilmek istemesindeki rolü çok büyüktür.

                İşte bu noktada İstanbul Tourism adına kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve ülke içinden veya dışından İstanbul iline gelen insanlara farklı tur imkânları sunan şirketlerden biri olan MYCİTY SİGHTSEEİNG firması insanların ister yurt dışı ister ise yurt içinden olsun İstanbul adına istedikleri doğal ve tarihi güzellikleri görebilmesine ve bu güzellikleri yaşamasına olanak sağlamaktadır.

             Firma ile turizm adına yararlanılacak hizmetler sadece İstanbul il ile sınırlı kalmamakta ve firmanın müşterilerine ülkemizde bulunan farklı tarihi ve doğal güzelliklerini de görebilmesine yardımcı olmaktadır. Firma ile tanışan müşteriler firmanın onların tercihine sunacağı farklı tur seçenekleri ile İstanbul ilinde kaldıkları süre zarfında daha zevkli tatil geçirecek ve ziyaret edecekleri alanlarda uzman rehber eşliğinde daha çok bilgi sahibi olabileceklerdir.

                İstanbul Tourism dünyası olan firmanın müşterilerine sunduğu hizmetlerden olan İstanbul bike tours ile İstanbul ilini bisiklet ile görecek ve tanıyacak olan İstanbul ilinin misafirleri İstanbul ilinin doğal güzelliğine bisikletleri ile şahit olacaklardır. Firmanın müşterilerine sunduğu bisiklet turu seçeneklerinden birinin güzergâhı Sirkeci ve Eminönü Yeni Cami ve Eyüp’ü kapsamakta ve bu şekilde İstanbul ilini gezmek isteyen insanlara hizmet verilmektedir.

                Firmanın İstanbul iline gelen yurt içi veya yurt dışı misafirlerine sunduğu turlardan olan İstanbul tarihi turları ile buraya gelen insanların İstanbul tarihi güzelliklerini görmeleri mümkün olmaktadır. İstanbul tarihi güzelliklerini insanların görebilmesi adına sunulan turlar Adalar turu, İstanbul cevherleri, iki kıta tek şehir, İstanbul gece turu, Osmanlı eserleri, İstanbul tam gün ve kendi rotanı kendin çiz turları olmaktadır. Bu turlar arasında olan kendi rotanı kendin çiz turu ile insanlar İstanbul ilinde görmek istedikleri tarihi güzelliklerinin sırasını kendileri belirlemekte ve istedikleri tarihi güzellikleri görebilmektedir.

                İstanbul illeri dışına da firmanın turları bulunmakta ve kaliteli turizm ve tur hizmeti almak isteyen insanların bu hizmetleri alabilmesi mümkün olmaktadır. Firmanın müşterilerine sunduğu İstanbul ili dışındaki turlar ise Bursa turu, Efes turu, Gelibolu turu, Kapadokya turu, Pamukkale turu, Truva turu ve Truva ve Gelibolu turu olmaktadır. Bu yerleri de görmek ve gezmek isteyen insanlar firmanın kaliteli hizmet anlayışı ile bu yerleri gezebilir ve bu yerler konusunda uzman rehberleri aracılığı ile de bu yerler hakkında doğru bilgi sahibi olabilmektedir.

                Firmanın bu hizmetleri dışında insanlara İstanbul il ile ilgili Boğaz turları seçenekleri de sunmaktadır. Firmanın hizmetleri ve turlar hakkında bilgiyi http://www.mycitysightseeing.com/ internet adresi aracılığı ile alabilmeleri mümkün olmaktadır.

Etiketler

03.02.2015 14:10:00
Geri Gel