Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tourism Heyecanının Yaşandığı Adres

İstanbul Tourism Heyecanının Yaşandığı Adres

            İstanbul ili her yıl milyonlarca yurt içi ve dışından gelen insanları ağırlamaktadır. Doğal güzellikleri ile olduğu kadar tarihi ile de insanların ilgisini çeken bu şehirde bu ile gelen turistlere tur hizmetlerini veren onlarca farklı tur şirketi ve turizm firması bulunmaktadır. Bu tur şirketleri ve turizm firmaları arasından insanlara gerçek anlamda tur hizmeti veren firmayı bulmak ve bu firma aracılığı ile İstanbul ilinin eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerini görmek önemli olmakta ve bu güzellikleri görürken insanlar tur firmalarından aldıkları kaliteli tur hizmeti ile İstanbul ilinde kaldıkları süreyi unutamamaktadırlar.

            İstanbul Tourism hizmeti için tercih edilecek firmaların başında gelen My City Sightseeing firması İstanbul İline gelen misafirlerine kaliteli ve profesyonel anlamda tur hizmeti vermekte ve bu tur firması ile İstanbul ilin tarihi ve doğal güzelliklerini görmek isteyen insanların bu tercihlerinde yanılmadıkları görülmektedir. Firmanın müşterilerine İstanbul ili ve dışı için hazırladıkları turlar arasında İstanbul bisiklet turu, İstanbul Tarihi turlar, Boğaz turları ve İstanbul dışı turlar olmaktadır. Bu turlar aracılığı ile insanlar hem İstanbul ilini tanıyacak hem de kaliteli tur hizmetlerinden yararlanacaktır.

            İstanbul iline gelen yerli ve yabancı turistler için farklı bir hizmet olan İstanbul bisiklet turları İstanbul Tourism adına da farklı bir hizmet olmakta ve bu turlar aracılığı ile insanlar İstanbul ilinin güzelliklerine bisiklet üzerinde iken tanık olmaktadır. Firmanın İstanbul bisiklet turları adına müşterilerine sunduğu hizmetler arasında Haliç kıyısı, İstanbul bisiklet turu ve İstanbul seçmeleridir. Kişiler İstanbul ilini farklı bir heyecan ve eğlence yaşayarak tanımak için bu turlardan istediklerini tercih edebilmekte ve İstanbul ilinde bisiklete binebilmenin keyfini yaşamaktadır.

            İstanbul tarihi turları ile de İstanbul Tourism heyecanını tam anlamı ile müşterililerine yaşatan firma Adalar turu, İstanbul cevherleri, İki kıta tek şehir, İstanbul gece turu, İstanbul tam gün, Osmanlı eserleri ve kendi rotanı kendin çiz turları olmaktadır. Bu turlar aracılığı ile kişiler İstanbul ilinin tarihi güzelliklerini daha yakından görecek ve İstanbul tarih konusunda uzman rehberler eşliğinde bu geziyi yapacaklardır.

Etiketler

24.02.2015 09:42:00
Geri Gel