Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tourism Hizmetinde Kalite

İstanbul Tourism Hizmetinde Kalite

İstanbul ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri ile meşhur olan illerinden biridir. Bu güzel şehre her yıl yurt içi ve dışından milyonlarca insan gelmekte ve İstanbul ilinin doğal ve tarihi güzelliklerine tanık olmaktadır. Ancak burada önemli olan nokta kişilerin bu şehri ziyaret etmelerini sağlayan tur şirketleri ve turizm firmalarının seçiminin önemli olmasıdır. Çünkü bu noktada seçilecek yanlış tercihler sonucu kişilerin İstanbul ili ziyaretlerinden istedikleri maksimum seviyede verim alamamalarına sebep olabilmektedir.

    İstanbul Tourism adına istenilen hizmet ve tur kalitesi sunan firmalardan biri olan my city sightseeing firması müşterilerinin bir tur firmasından bekledikleri en üst düzeyde verim alabilmesine yardımcı olmakta ve İstanbul ili adına yaşayabilecekleri tur firması ile kişiler rahatlıkla yaşayabilmektedir. Firma müşterilerine genel kategoriler halinde sunduğu İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turları, boğaz turları ve İstanbul dışı tur seçenekleri ile kişilerin bu turlardan biri ile istediği ve beklediği kalitede tur hizmeti eşliğinde görmek istediği yerleri görebilmesini sağlamaktadır.

    Firmanın İstanbul Tourism hizmeti kapsamında sunduğu turların genel kategorisinden biri olan İstanbul bisiklet turları ile bireyleri İstanbul ilini bisiklet üzerinde tanıma fırsatını yakalamalarına yardımcı olmaktadır. İstanbul bisiklet turları kapsamında firmanın sunduğu hizmetlerden biri olan Haliç kıyısı turu Sirkeci’ den başlayarak eski mısır çarşısı ve Eminönü Cami’yi kapsamaktadır. Bu turun devamında ise Haliç’ten Eyüp’e kadar bisikletler üzerinde yurt içi ve dışından gelen misafirlerinin İstanbul ilini tanıması gerçekleşmektedir.
  

 Bunların yanında İstanbul iline yurt içi ve dışından gelen kişilerin İstanbul ilinde tarihi mekânları görebilmesi için İstanbul Tourism tarih adına her hizmeti sunan firma İstanbul tarihi turlar genel başlılığı altında kişilere adalar turu, İstanbul cevherleri, iki-kıta tek şehir, İstanbul gece turu, İstanbul tam gün, Osmanlı eserleri ve kendi rotanı kendin çizdir. Kişiler bu turlardan istediklerini firma aracılığı ile seçebilmekte ve kaliteli tur hizmeti ve profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul ilinin tarihi mekânlarını daha yakından tanıma fırsatına sahip olabilmekte ve İstanbul ilinin merak edilen tarihi mekânları ve dokusu ile ilgili bilgilerin yerinde öğrenebilmektedir.

 

Etiketler

15.03.2015 10:34:00
Geri Gel