Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tourism İle Farklılığı Hissedin

İstanbul Tourism İle Farklılığı Hissedin

            Artık şehirlerarası, bölgeler arası hatta uluslarası turlar bile insanların gözüne uzak gelmemektedir. Çünkü seyahat hem bazen ihtiyaç hem de bir hobidir. İşte bu seyahat edilen yerler arasında en çok bahsi geçen bölgelerden biri İstanbul'dur. İstanbul tarihi dokusu, eski dönemi yansıtan eserleri, her dönemi mutlak suretle bir objesiyle sizlere hatırlatan nesneleri, kokusu ile adeta durduğunuz yerde tarih turu yapmanızı sağlamaktadır.

            Bu güzellikten mahrum kalmak istemeyenler için hazırladığımız paketler, programlar ya da planlarla istediğiniz her şekilde ulaşım imkânı sağlanmıştır. İster gündüz turu, ister gece turu isterseniz bisiklet turu ile bile dilediğiniz gibi İstanbul'u gezme imkânını bulabilmektesiniz.

             Bizler markamız olarak tur bittikten sonra suratınızdaki tebessümün nedeni olmayı kendimize amaç ve yaptığımız hizmetleri de bu amacın aracı olarak görmekteyiz. Bu eşsiz, Dünya'nın gözünün üzerinde olduğu şehir, tarihini gezip görmeniz için ziyaretçilere açık haldedir. Her şeyin sergilendiği müzeler, tarih kokan hisarlar, denizi her açıdan gören saraylar, muhteşem uzunca sahili, yeşili ve maviyi aynı anda, aynı yerlerde gördüğünüz doğası, eskiyi tam anlamıyla hatırlatan taştan sokaklar, köşe başında sizi eskiye götüren hediye dükkânları ile bile İstanbul, tüm medeniyetlerin beşiği haline gelmiştir.

            Bağlayıcıdır İstanbul ve bu bağlayıcı şehri görmek sizlere hiç uzak değil. Yapmanız gereken İstanbul Tourism adına güvenmektir. Bizler bu işte sizlerin memnuniyetini sağlamak, yaptığımız turdan kendimizin de mutlu ayrılmasını sizlerin de memnun kalmasını sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Tourism uzaktan gördüğünüz İstanbul'u hiç bu kadar yakından göreceğinizi tahmin etmeseniz bile, sizlerin ayağına getirmektedir. Bu fırsatla belki de uzun süredir planladığınız İstanbul ziyaretini daha fazla ertelememeniz gerektiği kanısına varırsınız.

             Gördüğünüz, methini duyduğunuz, herkes tarafından övülen bu tarihi yerler sizlerin artık fotoğraf karelerinizde yer edinecek bölgeler olacaktır. İstanbul Tourism sizlere uzağı yakına taşıma imkânını sunmaktadır. Boğazın kokusunu, balık ekmeğin tadını, yeşilin doğada duruşunu daha yakından görmek için çıkacağınız harika İstanbul turu sizi hem dinlendirecek, hem gülümsetecek. Gittiğiniz her yer hakkında bilgi alacak ve deneyimlerinize bir yenisini daha katacaksınız. My City Sightseeing firması ise İstanbul iline gelen misafirlerine eşsiz İstanbul turları sunmakta.

Etiketler

24.02.2015 09:42:00
Geri Gel