Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Tours Keyfini Yaşamanın Yolu

İstanbul Tours Keyfini Yaşamanın Yolu

İstanbul ili her yıl yurt içinden ve dışından milyonlarca kişiyi ağırlayan ülkemizin tarihi ve doğal güzellikleri ile meşhur olan illerimizin başında gelmektedir. Kişiler bu ilde bulunan doğal güzellikleri ve tarihi mekânları yerinde görmek istemekte ve her yıl değişik tur organizasyonları ile bu şehre ziyarete gelmektedir.
    

Her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlan bu şehirde gerek yurt içinden gerekse yurt dışından bu ülkeye gelen insanlara hizmet etmek ve onlara İstanbul ilinin tarihi ve kültürel özeliklerini göstermek için kurulmuş birçok turizm acentesi ve tur firması bulunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile insanlar İstanbul Tours adına istedikleri tarihi mekânları ve doğal güzellikleri görebilme imkânına kavuşmuşlardır. İstanbul iline gelen misafirlere kaliteli ve profesyonel bir şekilde tur hizmeti veren firmaların başında gelen My City Sightseeing firması farklı tur seçenekleri ile yurt içi ve dışından gelen insanlara İstanbul ilini tanıtmakta ve bu ilin doğal güzelliklerini yerinde görmelerine yardımcı olmaktadır.
  

 Firmanın İstanbul Tours hizmetleri arasında İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turlar, Boğaz turları ve İstanbul dışı turlar bulunmakta ve kişiler bu turlardan istediklerini seçebilmektedir. Firma aracılığı ile seçtikleri bu turlarda kişilerin karşılaşacağı en önemli avantajlar kaliteli ve profesyonel tur hizmeti ve uzman ve deneyimli rehber eşliğinde gezilerdir. 
  

 İstanbul tarihi turlar adına altında firma müşterilerine Adalar turu, İstanbul cevherleri, İki-kıta tek şehir, İstanbul gece turu, İstanbul tam gün, Osmanlı eserleri ve Kendi rotanı kendin çiz turlarını sunmaktadır. Özellikle firma tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan Turlardan biri olan kendi rotanı kendin çiz turu İstanbul ilindeki tarihi mekânları görmek isteyen müşterilerinin bu mekânları kendi belirledikleri rotaya göre gezebilmesine olanak sağlamaktadır.
  

 İstanbul Tours hizmetlerinin yanında firmanın kaliteli tur hizmetlerinden İstanbul ili dışında da yaralanmak isteyen müşterilerine firma tarafından İstanbul dışı turlar seçeneği sunulmaktadır. İstanbul dışı turlar arasında Bursa turu, Efes turu, Gelibolu turu, Kapadokya turu, Pamukkale turu, Truva turu ve Truva ve Gelibolu turlarıdır. Kişiler bu turlardan biri ile firmanın kaliteli ve profesyonel tur hizmetleri ile istedikleri tarihi mekânları uzman rehber eşliğinde gezebilmesi mümkün olmaktadır.

 

Etiketler

07.03.2015 10:05:00
Geri Gel