Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Turu İle Tarihte Yolculuk

İstanbul Turu İle Tarihte Yolculuk

Türkiye'nin büyük şehirlerinden biri olan İstanbul hem gezilecek yerleri ile hem de ekonomisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Gezilecek ve görülecek yerleri çok olan şehrin, geçmişten gelen köklü tarihi ile de farklı bir havası bulunmaktadır. Tarihe şahitlik eden şehir, içerisinde birçok sırrı da barındırmaktadır. Bu sırlara ulaşmanın yolu da tarihi dokuyu gezip görmekle olmaktadır. Kaliteli turlar düzenleyen ve hizmeti üst seviyede veren firma http://www.mycitysightseeing.com sayesinde İstanbul'u tanıyabilecek ve tarihe şahitlik eden bu şehir hakkında bilgiler edinebileceksiniz.

             İstanbul şehir turları sayesinde kız kulesini görebilir ve kız kulesinde muhteşem bir akşam yemeği yeme fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca sıcak havadan yararlanarak denizi ve ormanı ile adeta masal havasını yaşatan adalar bölgesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul geçmişi ile tarihe şahitlik etmiş büyük bir şehir olması yönünden, bu bilgilere erişmek için Topkapı sarayını ziyaret ederek bu bilgilere sahip olabilirsiniz.

            İstanbul şehir turları ile Sultanahmet Camii ve Ayasofya müzesini gezerek kültürel olarak aktivite yapabilir ve yapılışları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Tüm bu bilgiler sizle paylaşılmakta ve profesyonel tur rehberlerince size anlatılmaktadır. Tur ile ilgili hizmet kaliteli olup, memnuniyetiniz amaçlanmaktadır. Şehir turu ile birçok yer görebilecek ve bu yerlerin geçmiş bilgilerine sahip olabileceksiniz. Özellikle tarihi yarımadayı gezebilecek ve farklı bir atmosferin içerisinde kendinizi bulabileceksiniz.

                İstanbul şehir turları size ekonomik fiyat politikasında sunulmaktadır. Bu sayede tura katılmanız sağlanmakta ve tarihe şahitlik eden bu şehri yakından tanımanıza imkân sunulmaktadır. Modern bir şehir olan İstanbul hakkında geniş bilgiye ulaşabilecek ve Fatih Sultan Mehmet Han'ın fethettiği bu şehir ile tarihe bir yolculuk yapabileceksiniz. Ayrıca şehir turu ile boğazda çay yudumlayabilecek ve boğazın eşsiz manzarası karşısında hayran kalabileceksiniz. Tüm bunlar size kaliteli hizmet anlayışı içerisinde size sunulmaktadır. Bu sayede şehir ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilmekte ve şehrin önemli olan yerlerini görebilmektesiniz. Firmanın çalışma kadrosu alanından uzman kişilerden oluşması ve şehir ile ilgili tüm bilgilere vakıf olmaları, kurumsal kimliklerini ön plana çıkarmaktadır. 

 

Etiketler

22.03.2015 12:56:00
Geri Gel