Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul Yarım Gün Tur Programı

İstanbul Yarım Gün Tur Programı

Daha önce görmediğiniz ya da yol üstü geçtiğiniz veya yaşadığını fakat hakkında fazla bir bilgiye sahip olmadığınız yerleri gezmek görmek, tanımak, anlamak ancak bir gezi programı ile mümkün olabilir. Bir rehber eşliğinde yapılan gezilerde bilmediğiniz pek çok şeyi öğrenebilirsiniz. İşte mycitysightseeing ziyaretçiler için görülmesi gereken pek çok tarihi ve turistik alanları, bir rehber eşliğinde görmenizi sağlıyor. İstanbul İçi tarihi ve turistik mekânlara günlük ve yarım gün tur programları, ayrıca İstanbul dışı Bursa, Efes, Gelibolu, Pamukkale, Truva günlük ve Kapadokya 3 günlük gezi turları ile kısa sürede birçok yeri görebiliyorsunuz.
 

   Kısa bir süreliğine İstanbul’a gelmiş yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçileri için düzenlenen Yarım gün tur programları kaçırılmayacak fırsatlarla sizlere sunuluyor. İstanbul’un en bilinen, dünyaca ünlü mekânlarını, tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatını uygun fiyatlarla değerlendirmenizi sağlıyor. Bu turlar sayesinde misafirlerinizin çok zamanını almadan, O’nlara hoş ve akılda kalıcı bir gün geçirtmenize olanak tanıyor. Sadece 4 saat içerisinde belki de bir daha hiç göremeyecekleri diyarlara uzanan bu seyahat ile İstanbul’u tanıtmış oluyorsunuz.
  

 Yarım gün tur programları ile İstanbul şehrinin Roma dönemini, Bizanslılar dönemini ve Osmanlı dönemini öğrenebilirsiniz. Ayasofya ziyaretinizi uzun kuyruklarda sıra beklemeden hemen gerçekleştirebilirsiniz. Sultanahmet meydanını ve Sultanahmet Camii’ni gezebilir ve hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Hipodrom meydanı ziyaretinizin ardından dünyaca tanınan ve bilinen Kapalı Çarşı mekânlarını turlayabilirsiniz. Eşsiz boğaz manzarasının keyfine vararak İstanbul Anadolu Yakasına ulaşacaksınız. Kesinlikle görülmesi gereken tarihi mekânlardan biri olan Beylerbeyi Sarayı’nı yine rehber eşliğinde gezeceksiniz. Üstelik alışveriş için de zamanınız olacak.
 

   Turlar gruplara ve isteğe göre düzenlenebiliyor. İstediğiniz tur programını ve saatlerini kendiniz ayarlayıp bildirdiğiniz takdirde uygulama olanağı sunuluyor. Tur programları için edinmek istediğiniz daha pek çok bilgi http://www.mycitysightseeing.com internet adresinde mevcuttur. Mycitysightseeing turizm sektöründe hizmet verebilmek için geçerli pek çok belgeye sahip bir firma. Müşteri memnuniyetine odaklanmış, kaliteli ve istikrarlı şekilde çalışmalarını sürdüren, bilgilerini sürekli yenileyen rehber kadrosu ve deneyimli ekibi ile ayrıca günlük şehir turlarında en iyi hizmeti alabileceğiniz bir firmadır.

 

Etiketler

16.03.2015 10:39:00
Geri Gel