Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'a Bir De Bu Gözle Bakın

İstanbul'a Bir De Bu Gözle Bakın

             Dünya tarihinde ve özellikle de Türk tarihinde önemli bir merkez olan İstanbul, hem fiziki şartları hem jeopolitik konumu hem de güzellikleriyle hem içinde yaşayanları, hem civar illerden gelen misafirleri hem de turistleri etkilemekte ve kalıcı olarak derin izler bırakmaktadır. İstanbul en çok ziyaret edilen tarihi ve turistik bölgeler arasında yer almakla birlikte, yeşili ve maviyi aynı anda bünyesinde barındıran özelliği, Asya ve Avrupa'yı bağlayan köprüsü ve tarif edilemez muazzamlıkta ki tarihi ile en gözde gezi yerlerinin başında yer almaktadır. Tüm övgüleri sonuna kadar hak etmiş olan bu güzellik, gezip görülesi yerler listesinin en üst sıralarına yerleşmeyi başarmıştır. Peki, bu eşsiz güzelliği görmek dışarıdan gelenler için nasıl mümkün olacaktır?

             Tam bu noktada araya markamız girmektedir. Firmamız vizyon olarak sizlere tam gün tur hizmeti ile İstanbul'un her önemli bölgesini, tat alacağınız şekilde gezdirmeyi, bu bölgeleri çok rahatlıkla sizlere bir rehber aracılığıyla anlatmayı, bütün gününüzü dolu dolu İstanbul olarak geçirmenizi ve bundan keyif almanızı sağlamak amaçlarını benimsemiştir. İstanbul'un en gözde ve en çok bilinen yerlerini, müzeleri, camiileri ve daha tarihi birçok yapıyı yakından görmenizi sağlayan tam gün tur avantajı ile istediğiniz her zaman markamızı tercih etme hakkına sahip olmaktasınız.

             Televizyonlarda duyduğunuz, gazetelerde ya da dergilerde okuduğunuz, uzaktan 'keşke' dediğiniz tüm bu güzelliklere yakından bakma fırsatı elinizde. Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Dikilitaş, At Meydanı, Kapalı Çarşı, Dolmabahçe Sarayı ve Küçük Ayasofya Camii olmak üzere herkes tarafından güzelliği ve muhteşemliği tescillenen en ünlü yerleri gezme fırsatını sizlere sunmaktayız. Osmanlı'dan Bizans'a, Eski Türkiye'den Yeni Türkiye'ye geçişin tek adresi olan bu güzel şehri gezmek herkes tarafından çokça istenen ve arzulanan bir fırsattır.

            Bu fırsata uzanmak sizler için artık çok kolay. Sabahtan akşama kadar İstanbul'a doyacağınız bir tam gün tur sizleri bekliyor. En ünlü yerlerini yakından görecek, bu yerlere giderken bile kullanılan yollardan kendinize bol bol fotoğraf malzemesi ve karesi bulacak bölgeler sizlerle buluşmayı beklemektedir. İstanbul en kısa zamanda sizi bekliyor. . http://www.mycitysightseeing.com/ firması bu alandaki bilgi ve birikimleriyle hizmet etmekte olan bir firmadır.

Etiketler

22.02.2015 20:10:00
Geri Gel