Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'a Farklı Bir Pencereden Bakmak İstemez Misiniz?

İstanbul'a Farklı Bir Pencereden Bakmak İstemez Misiniz?

Dünyaca ünlü bir şehir olan İstanbul'u yurtdışından gezip görmeye gelenlerin dışında, yerli turistler için de adeta bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Tarihi dokularının yanı sıra, gerek eğlence anlamında gerekse de kültürel amaçlı gelen herkese cevap verecek kapasitede bir şehir olan İstanbul için, birbirinden farklı özellikler içeren turlar düzenlenmekte.

            İstanbul tours adı altında isterseniz bu güzel şehri bisikletle gezebileceğiniz gibi, tekne turları ile muhteşem boğazın güzelliklerine şahit olabilir ya da tarihi turlara katılarak bu Osmanlı şehrinin dokusunu yakından inceleyebilirsiniz. İki farklı kıtayı birleştiren bu eşsiz şehrin güzelliklerini mutlaka görmelisiniz.

                 İster yurtdışından gelin ister Türkiye’nin herhangi bir köşesinden herkesin hayalindeki İstanbul farklıdır. Herkes farklı bir pencereden bakabileceği gibi, onu keşfederken de farklılıkların peşinden koşmak isteyebilir. Mesela İstanbul tours seçenekleri arasından bisiklet turları macerayı sevenler için uygun olabilir. Sahil şeritleri dâhil olmak üzere Haliç ya da Eminönü gibi İstanbul'un simgesi haline gelen yerleri grup halinde bisikletlerle keşfe çıkabilir, farklı bir deneyimi yaşayabilirsiniz. Mısır çarşısını ya da Yeni Cami’yi bisikletlerle gezerek ziyaret etmek emin olun sizin de hoşunuza gidecektir.

                 Peki, İstanbul sadece bisikletlerle mi geziliyor derseniz, elbette ki hayır. İstanbul tours seçenekleri arasında boğaz turları ya da genel kültüre dayalı bir etkinlik planlıyorsanız tarihi turlar tam size göre olabilir. Nasıl bir tur planladığınızı ya da nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda bir bilene danışmakta fayda var. Bunun için de en hızlı yöntem internet üzerinden bir araştırma yapmanızdır. My city sightseeing internet sitesini ziyaret ederek tur planınızı şekillendirebilir, size en fazla keyif verecek olan seçeneği belirleyebilirsiniz.

             Örneğin bir boğaz turunda karar kıldıysanız, İstanbul Boğazının o dillere destan güzelliğini yakından görebilir, hatta muhteşem boğaz havasını içinize çekebilirsiniz. Fotoğraf makinanızın özellikle boğaz turuna çıktıysanız kesinlikle ve kesinlikle yanınızda olması gerekir çünkü boğaz güzelliği karşısında her anı fotoğraflarla ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Böylelikle unutulmaz anılarınızın arasına bir yenisini daha eklemiş olacak, evinize döndüğünüzde anlatacak çok şeyiniz olacaktır.

Etiketler

08.03.2015 19:22:00
Geri Gel