Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'da Eşsiz Bir Gece Turu

İstanbul'da Eşsiz Bir Gece Turu

İstanbul hakkında ne kadar güzel söz söylense, şiirler yazılsa azdır. Dünyanın incisi bu şehri görmek için her yıl milyonlarca insan gelmektedir. Gerek turistik amaçlı gerekse iş amaçlı milyonların akınına uğrayan şehri gezmekse öyle hemen bitirilecek gibi değildir. Ayrıca İstanbul’un gece ışıklandırmasıyla görmek bir başka güzeldir. İstanbul siluetini gece görüşüyle seyretmek, boğazın eşsiz manzarasını yemek eşliğinde izlemek ve müzikli bir ortamda İstanbul gecesini yaşamak ister misiniz? Bunun için gece turu organizasyonuna katılabilirsiniz. Gündüz gezilen İstanbul’un tarihi yerleri, Boğaz gezintisini bir de gecenin eşsiz mavisi altında ve İstanbul’un kendine özgü ışıklandırma ambiyansı altında görebilirsiniz. My City Sightseeing firması sizlere bu fırsatı sunmaktadır.

    Gece turu organizasyonu için firmanın deneyimli rehberleri sizlere eşlik edecektir. Bu tur sırasında folklorik dans gösterilerini izleyebilecek, alışveriş edebilecek, tarihi mekânların havasını bir de gecenin güzelliğinde görebileceksiniz. Ayrıca gün boyunca üzerinizde oluşan yorgunluk ve stresi atmada da çok güzel bir fırsattır. Yabancı turistler için İstanbul gece turu çok iyi bir seçenektir. Gündüz gezilen mekânların yorgunluğu, gecenin müzik ve yemek eşliğinde atılarak keyifli bir gün böylece tamamlamış olacaktır. Bu tur aynı zamanda onların olumlu Türkiye imajlarına katkı sağlayacaktır. 

    Gece turu için iki farklı fiyat tarifesinden yararlanmak mümkündür. Normal gece turu ekonomik olan pakettir. VIP seçeneği ise daha geniş kapsamlı bir tur olup sizlere unutamayacağınız bir İstanbul gecesi yaşatacaktır. Her iki gece turu seçeneğinden de oldukça keyif alacaksınız. İstanbul Tarihi Turlar içinde yer alan İstanbul Gece Turu fiyatı ise 55 Euro olup 4 saatlik bir pakettir. Hotelden kalkış yapılarak gezi başlayacaktır. Popüler dansözlerin güzel dansları, folklorik gösteriler ve özel bir yemek menüsü sizleri bekliyor olacak.
  

 Mycitysightseeing.com aynı zamanda gece turu dışında birçok gezi paketlerine sahiptir. İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turları, Boğaz turları gezi paketlerinden de yararlanılabilir. Ayrıca İstanbul dışı şehir turları da düzenlemektedir. Konusunda deneyimli geçmişi, uzman personeli ve oturmuş kurumsal organizasyon yapısıyla, hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.

 

Etiketler

08.04.2015 15:50:00
Geri Gel