Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'dan Asla Vazgeçemeyeceksiniz

İstanbul'dan Asla Vazgeçemeyeceksiniz

     İstanbul masallar şehridir. İstanbul sadece Türkiye’nin değil dünyanın gözdesi olan bir şehirdir. Adına şiirler yazılan, şarkılar söylenen bambaşka bir şehirdir İstanbul. Genciyle yaşlısıyla kadınıyla çocuğuyla herkesin saygı duyduğu bir şehirdir İstanbul.

     Bu kadar anlattık İstanbul’u, o zaman bir de İstanbul nasıl gezilmelidir, neler yapılmalıdır bunlara göz atalım. İstanbul u yalnız başına gezmek ile bitiremezsiniz. Gezseniz de tam olarak anlayamazsınız. Bu yüzden http://www.mycitysightseeing.com/ gibi gezi turlarını tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İstanbul şehir turları ile sizleri en güzel yerlerde, en tarihi yerlerde gezdirmeyi amaçlayan firmamız bu imkânları en uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Peki, bu turlar kapsamında nereleri gezdiriyoruz gelin hep beraber bunları inceleyelim:

    İstanbul şehir turları kapsamında katılabileceğiniz en avantajlı turlardan birisi Adalar turudur. İstanbul a kadar gelip, ya da İstanbul da yaşayıp Adalar ı görmemeniz eksik kalmanız demektir. İstanbul’un kalabalığından uzak bu gezide denizin ve sessizliğin keyfine çıkaracağız sizleri. Osmanlı zamanından kalma tarihi faytonlarla gezecek ve duman kirliliğinden uzaklaşacaksınız. 8 saat sürecek bu gezimize sadece 55 Euro ödeyeceksiniz.
      İstanbul şehir turları kapsamında katılabileceğiniz diğer bir tur programı ise İstanbul Tam Gün Tur olacaktır. Bu tur da 8 saati kapsamaktadır. Ayasofya, Sultanahmet ve Kapalıçarşı gezisi yaptıktan sonra sizleri güzel bir yemekle dinlendireceğiz. Daha sonra ayrıntılı olarak gezebileceğiniz, Türklerin geçmişi hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz, kutsal emanetleri görebileceğiniz bir Topkapı Sarayı gezisiyle sizleri baş başa bırakacağız. Benim bu kadar vaktim yok diyorsanız gezi programından Topkapı Sarayı’nı ve yemeği çıkardığımız İstanbul cevherleri turumuza katılabilir, kısa sürede tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz.
  

  Yine İstanbul un olmazsa olmazı boğazıdır. Boğazı görmeden dönerseniz İstanbul’dan size gülerler. Bu yüzden sizler için seçtiğimiz boğaz turlarına katılmanızı da şiddetle önermekteyiz. Hotel önünden sizleri alıp yine otel önüne geri bırakmaktayız. Firmamız İstanbul gezileri dışında da hizmetlerini sunmaktadır. My City Sightseeing firması olarak sizleri Bursa, Kapadokya, Efes, Gelibolu, Pamukkale gibi Anadolu turlarına çıkararak eğlenceli vakitler geçirmenizi amaçlıyoruz. Hadi durmayın, en güzel yerleri en güzel şekilde gezmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin... 

 

Etiketler

04.04.2015 09:52:00
Geri Gel