Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'u Bu Turlarla Yeniden Keşfedin

İstanbul'u Bu Turlarla Yeniden Keşfedin

     Onlarca güzelliği içerisinde barındıran ve herkesin hayranlıkla bahsettiği eşsiz şehir İstanbul'u, daha yakından tanıtmak adına çeşitli turlar düzenleyen mycitysightseeing.com sahip olduğu deneyim ve güçlü altyapı ile müşterilerinin isteklerine en hızlı yanıtı verebilmeyi amaç edinmiş, oldukça başarılı bir kuruluştur. Uzun zamandır turizm sektöründe yer alan ve bu alanda meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek hizmetlerini de bu doğrultuda geliştiren firma, sahip olduğu ileri teknoloji ve deneyimli çalışanları ile birlikte sektörün en iyilerinden biri olmayı başarmıştır.

    Bisiklete binmeyi sevenler için bir bisiklet ile İstanbul'u keşfetmek harika bir seçenek olabilir. Deneyimli rehberler eşliğinde hem kenti yakından tanıyabilir hem de bisiklet sürme keyfini yaşayabilirsiniz. Osmanlı eserleri, İstanbul city tour içerisinde en çok tercih edilen turlardan biridir. Bu tur en eski saraylardan olan Topkapı sarayı ile başlamaktadır. Birçok tarihi olayı içerisinde barındıran bu saray ziyareti sonrası küçük Ayasofya Camii ziyareti yapılmaktadır. 6.yy da inşa edilen bu camii bir Bizans yapıtıdır.

    Bir diğer İstanbul city tour avantajı ise, İstanbul'u 8 saat boyunca gezme fırsatı sunan tam gün turudur. Bu tur da yemek yedikten sonra Ayasofya müzesi gezisi ile başlamaktadır. Bunun sonrasında ise gezi Sultanahmet Camii ziyareti ile devam etmektedir. Tur, Kapalı Çarşı gezisi ile son bulmaktadır. 

     İstanbul'un keyfini boğaz turu ile çıkarmak isteyenler için harika bir fırsat sunan Boğaz turu, enfes kokuların bir arada bulunduğu Mısır çarşısı gezisi ile başlamaktadır. Mısır çarşısı gezisinin ardından, Eminönü vapurlarına binilerek boğaz turu başlamaktadır. Bu keyfi biraz daha uzatarak tam gün yaşamak isterseniz eğer, 8 saatlik tura da katılabilirsiniz. Boğaz'ın büyüleyici güzelliği eşliğinde bir akşam yemeği yemek isteyenler için yemekli boğaz turu avantajları da yer almaktadır. Türk mutfağının lezzetini de tadacağınız bu yemek sonrası, sizleri aracınız otelinize kadar bırakmaktadır.

     Şehrin güzelliklerini, tarihi yapısını ve Türk kültürünü tüm dünyaya yakından tanıtmayı amaçlayan firma, bütün hizmetlerini etik kurallar çerçevesinde sunmaktadır. Bu eşsiz kenti İstanbul city tour avantajları ile yakından tanımak isterseniz eğer, en uygun fiyatlar ile siz de bu turlardan birini satın alabilirsiniz.

 

Etiketler

05.04.2015 09:36:00
Geri Gel