Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'u Keşfetmek İçin Tur Fırsatları

İstanbul'u Keşfetmek İçin Tur Fırsatları

             İstanbul'a her sene milyonlarca turist gelmektedir. İstanbul konumu itibariyle her yıl turist akınına uğramaktadır. Gezilmesi ve görülmesi gereken o kadar çok yer vardır ki Hepsini görmek için iyi bir tur planı yapmak gerekir. http://www.mycitysightseeing.com/ firması müşterilerinin yerine bunu düşünmüştür. Müşterilerinin istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak tur planları yapmıştır. Müşterilerini İstanbul'da çok güzel bir şekilde gezdirmektedir. İşinde tecrübeli uzman kadrosuyla hizmet veren firma en iyi şekilde müşterilerini ağırlamaktadır.

            Nazik, kibar ve sıcakkanlı iyi diyalog kurabilen birbiriyle uyumlu personeli eliyle hizmet vermektedir. İstanbul city tour ile İstanbul'un en merak edilen en güzel yerleri planlı bir şekilde görülmektedir. Turistler hiçbir şeyi kaçırmadan her yerde resimler çekip bulundukları yerleri keşfetme fırsatı bulmaktadırlar. Kaliteli hizmet verme amacı güden firma asla bundan ödün vermemektedir. Zamanın tatil severler için ne kadar önemli olduğunun farkında olduğu için zamanı en verimli şekilde kullanmaktadır.

            Çeşitli tur seçenekleri turistlere sunulmaktadır. Bu şekilde tatil severler istedikleri turlara katılabilirler. Bir gün süren İstanbul turunda bütün tarihi turistik yerleri görme fırsatı olmaktadır. İstanbul city tour ile uygun fiyata şehir turunun bütün güzellikleri yaşama fırsatı vardır. Müşteriler otellerinden alınarak tur yapılmaktadır. Ayasofya müzesi İstanbul'da başlıca görülmesi gereken yer olduğu için tur buradan başlamaktadır. Sultanahmet, Topkapı sarayı, kapalı çarşı gezilmektedir. Turistler Ayasofya'nın tarihi öğrenmektedir ve mimari güzelliklerini keşfetmektedir. Böylece İstanbul turunda unutulmaz anılar yaşanır.

            Topkapı Sarayı ise görkemli yapısıyla büyülemektedir. Her yeri gezilerek tarihin gizli alanlarına girilmektedir. İstanbul city tour ile kapalı çarşı gezilmektedir. Kapalı çarşı çok büyük bir çarşıdır. İstanbul'un tarihi merkezlerindendir. Sultanahmet ise mimari yapısıyla ve güzelliğiyle adını tarihe yazdırmıştır. Bu tur sayesinde turistler hem alışveriş keyfini yaşamaktadır hem de arada verilen yemek molasıyla Türk yemeklerinin tadı çıkarılmaktadır.

             Türk yemekleri turistler tarafından çok beğenilmektedir. Hem tatlılar hem tuzlular turistlerin ilgisini çekmektedir. Bizans imparatorluğu tarafından yaptırılan ve izlerini taşıyan yapılar gezilerek tarihe ışık tutulmaktadır. Bizans İmparatorluğu'nun gözdesi İstanbul her yeri tarih kokan denizinin güzelliğiyle ilgi odağı olmuştur.

Etiketler

21.02.2015 14:11:00
Geri Gel