Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'u Keşfetmek İçin Tur Seçenekleri

İstanbul'u Keşfetmek İçin Tur Seçenekleri

Dünya turunun uğrak noktalarından biri olduğu için, aynı zamanda sadece İstanbul'a özel olarak gezmek için gelen turist sayısı da az değildir. Her yıl birçok turistin ağırlandığı İstanbul'a her mevsim turist ziyareti olmaktadır. https://www.mycitysightseeing.com/ firması internet sitesinde İstanbul şehir turları hakkında detaylı bilgiler vermektedir. İstanbul'un değişik yönlerini keşfetmek ve keyifli bir tatil geçirmek için en güzel yerler gezilmektedir.

     Zamanı en iyi şekilde değerlendiren işinde uzman kişiler tarafından yapılan tur planları dâhilinde tarihi ve turistik bölgeler görülmektedir. Müşterilerin talepleri göz önünde bulundurularak yapılan turlar ile hem İstanbul gecelerinin hem de müze, saray ve çarşılar gezilmektedir. Boğaz için özel bir tur düzenlenerek deniz yoluyla boğazın bütün güzellikleri ve tarihi yapıları görülmektedir. İstanbul şehir turları ile tarihi kapalı çarşı ve mısır çarşısında alışveriş keyfi yapılmaktadır. 
    Topkapı ve Dolmabahçe sarayına yapılan geziler ile Osmanlı dönemi yapılar ve eserleri görülmektedir. Ayrıca ünlü Osmanlı mimarları tarafından yapılan camiler gezilmektedir. Ayasofya ise hem Bizans döneminin hem Osmanlı döneminin izlerini taşımaktadır. Profesyonel rehberler eşliğinde hem gezilmekte hem de yapılarla ilgili geniş bilgi verilmektedir. 

    İstanbul şehir turları içinde aynı zamanda leziz Türk yemeklerinin yapıldığı mekânlarda güzel Türk yemeklerinin tadına varılmaktadır. Turistler Türk yemeklerini oldukça beğenmektedir. Değişik lezzetler barındıran bu yemekler ile turistler unutamayacakları zamanlar yaşamaktadırlar. İstanbul'u tepeden görme imkânı olan görülerek İstanbul manzaraları seyredilmekte, çekilen resimlerle o an ölümsüzleşmektedir. 

     İstanbul turlarında hotelden alınan müşteriler istenirse özel arabalarla alınabilir. Müşterilerin isteklerine göre düzenlenmiş turlarda bulunmaktadır, Tur planları turistler tarafından yapılan turlarda başlangıç ve bitiş zamanlarına kendileri karar vermektedir. Gidilecek ve gezilecek yerleri kendileri belirledikleri bu turda özgür bir gezi ortamı vardır. 
   

 İstanbul'da yeşilin ve mavinin birleştiği adalar vardır. Bu adalara da deniz yoluyla gidilerek hem deniz keyfi yapılmakta hem de adalar gezilerek yalılar ve tarihi mekânlar görülmektedir. Müşteriler için hem kısa süren dört saatlik turlar hem de uzun tam gün süren sekiz saatlik turlar düzenlenmektedir. Bütün tur planlarında bir dakika bile boş geçmemektedir. Ekonomik hizmet prensibi vardır.

Etiketler

06.04.2015 09:47:00
Geri Gel