Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'u Yaşamak Hissetmektir

İstanbul'u Yaşamak Hissetmektir

Dünya çok güzel ve çok küçük dersek haklı olarak kime göre diye düşünürsünüz. Sizlere gezmeyi sevene ve her fırsatta gezene diyebiliriz. Canım ülkemizin en değerli şehirlerindendir İstanbul bir kere gelen turistler asla bu Tanrı'nın ülkemize hediyesi gibi olan doğal güzellikteki şehri unutamazlar. Bu unutulmazlığa http://www.mycitysightseeing.com/ firmasının katkıları da büyüktür. Siz ne kadar güzel olsanız da doğru ve iyi sunum olmaz ise bu güzellik yeterince anlaşılamaz bilinemez.

                İstanbul Tourism şehri görmeye tanımaya gelen yerli veya yabancı gezgincilere en doğru ve en gerekli bilgiler ile gezdirmektedir. Tarihi dokusunun hiç bilinmeyen en heyecanlı detaylarına kadar görerek anlatım ile kültürel dokuyu yaşatarak fevkalade bilgiler alarak ayrılma şansınız olacaktır güzel İstanbul’dan.

                İstanbul Tourism çok farklı destinasyonlar içinden tercih ettiğiniz ilginizi en çok çeken tur ile size hizmet verir. Tarihi camiler, Saraylar, Köşkler ise görmek istediğiniz tam gün Asya ve Avrupa arasında muhteşem Bogazın İnci gerdanlığından geçerek bir tur seçerseniz gördüğünüz bir İmparatorluğunun en derin geçmişi olacaktır. Çok güzel bir etkinlik olan kendi rotanı kendin çiz hizmeti ile daha önceden inceleyip ilginizi çeken görmeyi çok arzu ettiğiniz size özel tur seçeneği de vardır ki. Burada hiç ilgi alanınız olmasa dahi turun içinde olduğu için gitmek zorunda kaldığınız kısıtlı zamanınızı daha çok görmeyi tercih ettiğiniz yerlerden mahrum kalarak üzüleceğiniz derdi de böylelikle ortadan kalmaktadır.

                İstanbul Tourism boğaz turlarından herhangi birine katılmak istediğiniz de ise yaşayan bugünkü doğal güzelliğin içinde bulursunuz kendinizi. Tarihe dış kapısından bakar ve size anlatılanlar ile yaşanmışlıkları hissedebilirsiniz. Bu çok çeşitli turlardan hangisini seçeceğiniz sizlerin tercihidir. Tüm gezi seçeneklerinizde mutlaka çok etkilenip büyülenmeniz garantilidir.

                Firma İstanbul âşıklarına hizmet vermeyi çok güzel bir şekilde sunarken. Türkiye sevdalılarını unutmamış ve tarih kokan Efes turu, Gelibolu turu, Bursa turu, Pamukkale turu, Truva turu, Kapadokya turları da düzenleyerek bu gezginlere de hizmet vermektedir. Gezmeyi, görmeyi ve gezdiği yerlerin tarihini, kültürünü, damak zevkini ve bugününü öğrenmek isteyenlere en kalite gerçek bilgiler ile sunmaktadır.

Etiketler

14.02.2015 13:05:00
Geri Gel