Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'u Yeniden Keşfedebileceğiniz Tur Fırsatları

İstanbul'u Yeniden Keşfedebileceğiniz Tur Fırsatları

     Kullandığı son teknoloji ve donanımlı çalışanları ile 1997 yılından bu yana turizm sektörüne birçok yenilik kazandıran ve tüm müşterilerine memnuniyet garantisi sunan mycitysightseeing.com, çevreye ve topluma saygılı bir tutum sergileyerek herkesin güvenini kazanmayı başarmıştır. Türkiye'nin sahip olduğu tüm zenginlikleri ve Türk kültürünü başarılı bir şekilde dış dünyaya tanıtmayı amaç edinen bu kuruluş, sahip olduğu güçlü ve farklı altyapı ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

     Deneyimli rehberler eşliğinde İstanbul'un kargaşasından kısa süreliğine de olsa uzaklaşarak adalara kısa bir tur yapabilirsiniz. Tam bir doğa harikası olan adaların kıyılarını, konaklarını ve tüm güzelliklerini isterseniz fayton gezisi ile seyredebilirsiniz. Adanın sahip olduğu tarihi yapılarını ve doğal güzelliklerini bisiklet ile de keşfedebilmeniz mümkün. Ada turunun ardından yine kısa bir vapur seyahati ile gezi sona ermektedir.

     İstanbul city tour içerisinde yer alan, seyahat saati ile yerlerini tamamen kendinizin belirleyebileceği esnek tur avantajı ile İstanbul'un keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Kaliteli rehberler eşliğinde İstanbul'un tüm turistik mekânlarını ve tarihini öğrenebilir, kendi rotanızı kendinizin belirlediği bu tur sayesinde harika bir gün geçirebilirsiniz.

     İstanbul city tour içerisinden en çok beğenilen turlardan biri olan Boğaz turu, tam gün olarak tercih edilebilir. Boğaz turu ardından öğle yemeği molası vererek ardında Beylerbeyi ziyaretini gerçekleştirebilir ve son olarak da Çamlıca tepesi gezisi ile İstanbul'un şahane manzarasını seyredebilirsiniz. Tam gün boğaz gezisi 8 saat sürmektedir. Boğaz turunu yemekli olarak da tercih edebilir, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde Türk mutfağından oluşan akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.
    

Firmanın sunduğu hizmetler yalnızca İstanbul turları ile sınırlı değildir. Türkiye'nin sahip olduğu tüm turistik mekânlara turlar düzenlenmektedir. Kısa süreliğine İstanbul'dan uzaklaşmak isteyenler, oldukça düşük bütçeler ile bu turlara da katılabilirler. Sürekli gelişme gösteren turizm sektörünü bire bir takip eden firma, meydana gelen tüm yenilikleri hizmetlerine de yansıtarak müşterilerinin isteklerine en iyi yanıtı verebilmeyi başarmaktadır. Siz de İstanbul'un tüm güzelliklerini doyasıya yaşayacağınız İstanbul city tour avantajlarına en uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız, istediğiniz turu güvenli ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

 

Etiketler

09.04.2015 17:03:00
Geri Gel