Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'un Güzelliklerini Tanıtan Şehir Turları

İstanbul'un Güzelliklerini Tanıtan Şehir Turları

     1997 yılından bu yana turizm sektöründe başarılı işler yapan ve şu anda My City Sightseeing üyesi olarak ayrıcalıklı hizmetlerini sunmaya devam eden kuruluş, kaliteli ve dürüst bir hizmet anlayışı ile tüm müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Farklı hizmet anlayışı ve sağlam alt yapısı ile turizm sektöründeki her gelişmeyi yakından takip ederek hizmetlerini her geçen gün biraz daha geliştiren kurum, profesyonel ekibi ile birlikte müşterilerinin beklentilerini en hızlı ve doğru şekilde karşılamayı başarmıştır.

    Düzenlediği İstanbul şehir turları, birçok güzelliği ve tarihi içerisinde barındıran bu kenti tüm yönleri ile herkese tanıtmakta ve güzel bir geçirebilmelerini sağlamaktadır. Birbirinden cazip fırsatlar sunan tur organizasyonları içerisinden istediğinizi tercih edebilme şansına sahipsiniz. İstanbul turunuza en çok tercih edilen Haliç kıyısı ile başlayabilirsiniz. Sirkeci ile başlayan tur Eyüp ile devam edecek. Haliç manzarasını rahatça seyredebilmeniz için bir müddet burada serbest zaman geçirdikten sonra tekrar Sirkeci ile tur sona erecektir.

     İstanbul'un iki ayrı kıtasını aynı anda keşfedileceğiniz iki kıta tek şehir turu da en çok ilgi görenler arasında. Avrupa kıtasından Asya kıtasına geçiş yapılarak başlayan turda ardından Beylerbeyi sarayı ziyareti gerçekleştirilmektedir. Buranın sonrasında İstanbul'un eşsiz manzarasını tüm güzellikleri ile seyredebileceğiniz Çamlıca Tepesi ile seyahat devam etmektedir. İstanbul şehir turları tercihinizi isterseniz kendi belirlediğiniz yerler ve süreler ile de sınırlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve görmek istediğiniz yerlere rehber eşliğinde istediğiniz saatte gidebilir, istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Şehir turunu en son olarak İstanbul'un harika manzarası eşliğinde bir akşam yemeği ile sonlandırabilirsiniz.
  

   İstanbul şehir turları arasında en çok hoşunuza gidecek olan ise bisiklet turları kuşkusuz. Bisiklete binmekten hoşlanıyorsanız eğer, bu şahane kenti bisiklet ile keşfedebilir, güzel manzaraların keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Haliç manzarası keyfini daha fazla yaşayabilmeniz için size serbest bir süre de verilmektedir tur esnasında. Siz de harikalar şehri İstanbul'u bu turlarla yeniden keşfetmek ve sahip olduğu kültürü doyasıya yaşamak istiyorsanız eğer, cazip fiyat seçenekleri ile istediğiniz turu satın alabilirsiniz.

 

Etiketler

09.04.2015 17:03:00
Geri Gel