Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'un Havasından Sıkıldıysanız Sizlerin İzmir Efes'e Uçma Zamanı Gelmiştir

İstanbul'un Havasından Sıkıldıysanız Sizlerin İzmir Efes'e Uçma Zamanı Gelmiştir

Kış aylarında tatile çıkma fırsatı bulamayan sevgililer ve çiftler sıcaklayan havalarda sıkıntıdan kurtulmak için tur fırsatlarına başvuracaklardır. Şimdi sıcak bir hava ile birlikte günlük tatile çıkma fırsatına sahip olacaklardır. Bunu mycitysightseeing.com sitesi ile birlikte özel olarak tasarlanmış ve planlanmış turları seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

    Tur fırsatlarından yararlanmak için üstelik uçuk ücretleri de geride bırakacaksınız. Yüksek fiyatlardan ziyade daha düşük bütçeli de tam gün tur fırsatı bulabirsiniz tam gün turlar İstanbul başta olmak üzere diğer çevre illerle birlikte hazırlanmıştır. Eğer İstanbul’da oturuyor ve şehir dışına çıkmak istemiyorsanız İstanbul içi turlar sizin için seçilmiş olan turlardır.

    İstanbul bisiklet turu, İstanbul şehir turu, adaları turu, İstanbul tarihi anıtları turu, İstanbul gece turu gibi tam gün tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz ancak İstanbul dışına çıkmak istiyorsanız size sunacağımız birkaç teklif daha bulunacaktır. Bu teklifler bursa turu başta olmak üzere İzmir Efes turu, Gelibolu turu, Truva turu, Kapadokya turu Pamukkale turu, Truva turu, Truva Gelibolu turu olarak farklı seçimlerinde birleştirilmiş olan paketleri seçebilirsiniz. 

    Örneğin canınız İzmir Selçuk Efes’e gitmek istedi, Efes turu için sabahın ilk uçağı ile birlikte İzmir’e gidiyorsunuz sonrasında İzmir’den olacak bir kısa otobüs yolculuğu ile efesi keşfetmeye fırsat buluyorsunuz. Adrian tapınağı, mermer cadde, Artemis tapınağı, Meryem kilisesi, büyük tiyatro, sen Jan kilisesi ve diğer tüm tapınakları yerinde görüp orada gün boyu gezip geldikten sonra Selçuk’tan öğle yemeğinizi de yiyerek İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz. Daha sonra İstanbul’a uçakla uçacaksınız ve gece İstanbul’da olacaksınız ayrıca konaklama fırsatları da bulunduğu turları gecelik konaklama fırsatı ile birleştirip sevdiğiniz ile birlikte güzel bir gece yaşayabilirsiniz.
 

   Üstelik tam gün tur çerçevesinde gideceğiniz yerlerin fotoğraflarını çekebilir güzel anılar biriktirebilirsiniz. Yıllar sonra arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Selçuk Efes turu sizler için yapılmış güzel bir turdur. İzmir'in el değmemiş doğallığı ve tarihini bu turda göreceksiniz. İzmir halkının ve diğer ülkelerden gelen ziyaretçilerin ortak noktası olan Meryem ana kilisesi görmeniz gereken en güzel yerlerdir biri olarak duruyor.

 

Etiketler

16.03.2015 10:42:00
Geri Gel