Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İstanbul'un İçin Bir Başlangıç

İstanbul'un İçin Bir Başlangıç

             İstanbul, tarihi ile kültürel yapısının benzersizliğini yaşayamayanlarsanız, bahsedeceğimiz turlar tam sizlere göre. İstanbul 'da yaşayıp hala bir Sultanahmet Turu yapamadıysanız, çok büyük bir eksikliğe sahipsiniz diyebiliriz. İstanbul'da birçok kültüre ait tarihi dokuyu içinde barındırmasının yanı sıra aynı zamanda da birçok farklı tarihi objeleriyle büyüleyici bir şehir. Dünya'da birçok kişi tarafından sadece görmek için gelen yabancı kişiler İstanbul için hem misafirperverliği hem de evrensel bir yapıya sahip olmasıyla memnun ayrılıyor.

            Ülkemizde daha birçok tarihi bünyesinde barındıran bir ülke olmasının yanı sıra iki kıtada toprağı olan bir ülke olma özelliğiyle, diğerlerinden ayrılıyor. Bu iki Kıta’da İstanbul içinde barındırıyor. Gün geçtikçe de gelişmişlik gösteren İstanbul, trafik sorunu ve yanlış kentleşme bir yana bunlara çözüm üretmeye gün aşırı devam ediyor. Yaşanılır bir şehir olmak için çalışan belediyecilik anlayışı takdire şayan bir görev bilinci sergiliyor. İstanbul'da gezilip görülecek yerleri kısaca özetlersek başlıca tercih edilen Sultanahmet Turu, Adalar Turu, Boğaz Turları gibi birçok olanağı bulabileceğiniz bir siteden bahsedecek olursak; http://www.mycitysightseeing.com/ tam ihtiyaçlarınıza uygun nitelikte seçenekler sunuyor.

                Firma 1997 yılından beri turizm sektörü ile ilgili hizmet vermesinin yanı sıra, uzman ekibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tarzı ile tercih edilebilir özellikler taşıyor. Firma ile ilgili birçok olumlu yorumların olmasının yanı sıra kaliteyi garanti ediyor. Turizm işi fazlasıyla uzmanlık gerektiren bir iştir. Turların gerçekleşmesinde ulaşım, konaklama, rehberlik hizmeti gibi ayrıntıları tecrübeli olan firmadan almanız çok daha farklı olur. Sultanahmet turu, tercih ederseniz, ulaşımı rehberlik hizmeti ya da paket halinde İstanbul Tarihi Turlar seçeneklerinden tercih yapabilirsiniz.

                 Site kullanımında kolaylığı sağlayan firma, önceden rezervasyon yaptırmada da çeşitli olanaklar sağlayan firmada çok uygun koşullarda hafta sonu tatili planlayabilirsiniz. İstanbul dışı turlarda da hizmet veren firmada konaklama ve ulaşım planı dâhil hizmet vermesinin yanında telefon ile de ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefon ile aldığınız bilgilere istinaden de planlamanızı ayrıca danışmanınız ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Etiketler

08.03.2015 19:26:00
Geri Gel