Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

İzin Gününüzü Değerlendirmek İçin Fırsatlar

İzin Gününüzü Değerlendirmek İçin Fırsatlar

    Hepimiz, iş hayatının yoğunluğundan yakınıyoruz ve yıllık iznimizi iple çekiyoruz. Ancak bu iznimiz ile ilgili plan yapmayı unutuyoruz veya iptal etmek durumunda kalıyoruz işte bu gibi durumlar için günü birlik tur fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İstanbul merkezli olan turlar, portföyündeki bölgelere düzenleyen en iyi firmalardan biri şüphesiz http://www.mycitysightseeing.com/ . 

    Firma turizm sektöründe yılların tecrübesine sahip olmakla birlikte bu konuda uzman olan ekibi ile profesyonel hizmet sağlamaktadır. Günü birlik turları gelen misafirleriniz ile birlikte grup halinde düşünürseniz daha uygun fiyatlar ve transfer seçenekleri de mevcuttur. Yapmanız gereken sadece önceden bir tarih belirlemeniz ve kişi sayısını netleştirmeniz. Web sitesinden de rezervasyon yapılabildiği gibi aynı zamanda telefon ile de gerçekleştirebilirsiniz. Tam gün tur olarak nitelendirilen turlar genellikle İstanbul'a yakın olan bölgelere yapılmaktadır. 

     Günübirlik tur seçenekleri arasında, Sultanahmet Turu, Adalar Turu örneklerden bir kaçıdır. İş yoğunluğundan gözünüzün göremediği İstanbul güzelliklerini bu tam gün tur vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiğiniz kişiler için unutulmaz bir anı olarak geçecek olan bu günlük tatiliniz herkese iyi gelecek. Turizmde uzun yılların tecrübesine sahip olan firmadan hizmet almaktan oldukça memnun kalacaksınız. Bu işi hakkıyla yapan firma turizm gibi hassas bir sektörde yılları devirmiş ve başarı belgeleriyle de başarılarını kanıtlamıştır. Uzman ekibi ve lüks arabalarıyla vip konforu yaşatan hizmet anlayışı sayesinde içiniz rahat sorunsuz bir günlük tatil yaşamak için seçim size kalmış.
    

İstanbul turları arasında en çok tercih edilen adalar turu, tam gün tur olarak sayılmakta ve Adalar'da unutulmaz bir gün yaşatmaktadır. Tarihi dokusuyla ve doğal güzellikleriyle ünlü Adalar İstanbul 'un yoğun şehir yaşamından kendini soyutlamayı başarmış ve seyrek gelen ziyaretçilerine kendini adamıştır. Aynı zamanda boğaz turu da gerçekleştiren firmadan, misafirlerinize veya özel günlerde eşinize sürpriz yapmak için muhteşem fikirlerden sayılabilir. Tarihi önceden belirlemeniz planlama açısından önemlidir. İstanbul içinde sık tercih edilen bir firma olduğu için önceden yerinizi ayırtmanızda fayda var. Ayrıca da iptal durumlarında en az 8 saat önceden bildirmeniz yeterli.

 

Etiketler

17.03.2015 10:48:00
Geri Gel