Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Kendinizi Gecenin Akışına Bırakın

Kendinizi Gecenin Akışına Bırakın

     Metropol şehri, her metrekaresi tarih kokan İstanbul’u anlatmak için sayfalarca kitap yazsak sığdıramayız herhalde. Her yerinde, her karış toprağında farklı bir hikâye vardır. Bu şehirde nice aşklar yaşanmış, niceleri sevdiğine kavuşmuş niceleri ayrılık acısını yaşamıştır.

    İstanbul u gündüz gezmek çok önemlidir. Gün ışığında güzellikleri çıplak gözle görmek güzeldir. Denizin masmavi suyunu gözlemlemek, manzarayı uzaktan seyretmek güzeldir. Hatta gündüz o trafikte işlerine yetişmeye çalışan insanların telaşesini izlemek bile ayrı bir zevktir İstanbul'da. İstanbul u gece görmek isteyenler de oluyor elbette. Bunun için gece turu düzenlenmektedir. Bu işi en iyi yapan firmalardan biri de www.mycitysightseeing.com adlı internet sitesidir. 

     Tabii İstanbul da gece turu düzenlemek öyle kolay bir şey değildir. Bu oldukça pahalı bir iştir. Şu anda özellikle ünlüler bunu tercih etmektedir. Çünkü gündüz çok sayıda meraklı gözler onları izlemektedir. Gece İstanbul un meraklı gözlerinden uzak tarihi yerleri gezmek istiyorsanız My City sizi bir adım önde götürecektir. 

     İstanbul un geceleri herkes tarafından başlamıştır. Gece yeni başladı gibi klişe sözleri duymuşsunuzdur. İstanbul’da çok sayıda eğlence mekânları bulunmaktadır. Ancak geceleri oldukça kalabalıktır. Bu yerlerde yer bulmak oldukça zordur. My City Sightseeing sizi gece turu kapsamında müthiş bir akşam yemeği sunmaktadır. Birbirinden güzel ve birbirinden özel danslarla gecenize renk katmayı amaçlayan firma, İstanbul boğazının gece tüm güzelliğini sizlere sunacaktır.

     Gündüzleri özellikle stresli işlerde çalışıyorsanız bu tur tam size göre. Hangimizin işi stressiz ki? Bazen geceleri dışarı çıkıp kafa dağıtmak gerekmektedir. Buna herkesin ihtiyacı vardır. İstanbul çok stresli bir şehirdir. Hele ki bir yakada oturuyor diğer yakada çalışıyorsanız. Sabah evinizden çıktığınız an trafik başlar. 
 

   Yolda geçen en az 1 saatin ardından iş yerine ulaşırsınız. Bu sefer de işin stresi başlar. Bir an önce akşam evinize dönmek istersiniz. Ancak akşam eve dönerken yine trafik sizi beklemektedir. Stresli bir yolculuğun ardından evinizde dinlenmek her zaman güzel bir çözüm değildir. Bunun yerine arada sırada dışarı çıkıp gece etkinliklerine katılmalısınız. İşte My City size böyle bir gece turu düzenlemekte ve sizi gecenin akışına bırakmaktadır.

 

Etiketler

10.04.2015 17:47:00
Geri Gel