Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Keyifli Bir Adalar Turu

Keyifli Bir Adalar Turu

     İstanbul' a gidildiği zaman görülmesi gereken yerlerden biriside adalardır. Adalar İstanbul' un güzelliklerini farklı bir şekilde yansıtır. Adalara yolculuk yaparken bir yandan da denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Adalar muhteşem manzarasıyla sizi beklemektedir. Adalar' a gitmek istediğiniz zaman isterseniz siz kendiniz gidebilirsiniz. Ama isterseniz de bir tur firması ile anlaşıp onların eşliğinde adalara gidebilirsiniz.

     My city Sightseeing tur firması Adalara tur düzenleyen firmalardan birisidir. Adaları ziyaret etmek istediğinizde bu firmayla uygun bir fiyata anlaşarak keyifli bir adalar turu yapabilirsiniz. Tam gün tur kapsamında düzenlenen Adalar turu 8 saat sürmektedir. Tur şirketi sizi otelinizden alır ve feribota binilecek yere götürür. Buradan feribota binerek martı sesleri arasında eşsiz bir deniz manzarasıyla adalar turu başlar. 

     Marmara Denizi' nin farklı yerlerinde olan bu adalara Prens Adaları denmektedir. Adalarda gezerken hiç bir araçla karşılaşmazsınız. Adalarda sizi gezdirecek olan araç fayton ve bisiklettir. Faytonlara binerek adanın bütün her yerini gezebilirsiniz. Ya da bisiklet kiralayarak tüm gün boyunca adayı bisikletlerle gezebilirsiniz. İsterseniz yürüyerek bir yandan yürüyüş yapıp bir yandan da adada güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Adada birbirinden farklı lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. Türk mutfağının lezzetli yemekleri buralarda da sizler için sunulmaktadır. Ayrıca adalarda yenilebilecek en lezzetli yiyeceklerden birisi de balıktır. 

    Adalar İstanbul' un kalabalık ve karmaşık hayatından uzaklaşmak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Özellikle hafta sonu İstanbul ve yakın çevresinde yaşayanlar bu tam gün tur organizasyonlarına katılarak adalarda güzel bir gezintiye çıkabilirsiniz. http://www.mycitysightseeing.com/ tur şirketi sizin adalarda keyifli zaman geçirmeniz için gereken her şeyi düşünmüştür.
  

  Ayrıca firma tam gün tur kapsamında birçok farklı yeri gezmenizi sağlamaktadır. İstanbul tarih turu, boğaz turu gibi birçok farklı tur organizasyonlarına katılabilirsiniz. Eğer gezmek için fazla vaktiniz yoksa yarım gün turlara katılabilirsiniz. Bisiklet ile İstanbul' un her köşesini gezmek isteyenler için ise firma İstanbul bisiklet turu düzenlemektedir. Anadolu turu yapmak ve Anadolu’yu tanımak isteyenler için de birçok farklı noktaya geziler düzenlenmektedir.

 

Etiketler

10.04.2015 17:47:00
Geri Gel